Pogoda 16-dniowa - śnieżyce i wichury. IMGW wydało oświadczenie

2017-12-14 16:16
Pogoda 16-dniowa - śnieżyce i wichury. IMGW wydało oświadczenie
Autor: FOT.DARIUSZ BLOCH/POLSKA PRESS // EAST NEWS Pogoda 16-dniowa - śnieżyce i wichury. IMGW wydało oświadczenie

Śnieg i silny wiatr - to scenariusz na koniec grudnia 2017! Jaka prognoza pogody na 16 dni? Szczegóły - na ESKA.pl

Pogoda 16-dniowa - śnieżyce i wichury w Polsce będą utrudnieniem. W którym województwie będzie najgorzej? Jaka prognoza pogody na 16 dni grudnia? Szczegóły i przewidywania synoptyków podajemy na ESKA.pl. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego i drugiego stopnia. Zamiecie śnieżne i silny wiatr to scenariusz zapowiadany na 14-16.12.2017. Najgorzej będzie w południowo-zachodniej części kraju, w górach i nad morzem. 

Pogoda 16-dniowa - śnieżyce i wichury w Polsce

Jaka pogoda w Polsce w ciągu najbliższych 16 dni? Do końca miesiąca pogoda będzie bardzo zmienna. Co najważniejsze, według przewidywań częściej temperatura będzie dodatnia niż ujemna. W centrum kraju w bożonarodzeniowym tygodniu spodziewane są opady śniegu i deszczu. Czy śnieg utrzyma się na powierzchni? Wiele osób życzy sobie tego, by święta były białe.

Białe Święta 2017 w Polsce - ta mapka wyjaśnia wszystko

Autor: brak danych

  Białe Święta 2017 w Polsce to coś, czego oczekujemy wszyscy! Niektóre osoby wręcz nie mogą sobie wyobrazić Bożego Narodzenia bez śniegu! Niestety już od kilku lat z opadami śniegu podczas świąt bywa w naszym kraju różnie. A jak będzie tym razem?

Pogoda pod koniec grudnia będzie znacznie lepsza niż przez większą część miesiąca. 29 grudnia temperatura w najwyższym momencie wyniesie 4 stopnie Celsjusza. Sylwester 2017 również dość ciepły i bez opadów. 

Zima 2017/18 - jaka będzie pogoda zimą w Polsce? Długoterminowa prognoza

Autor: brak danych

Jaka będzie zima 2017/18? Ile śniegu spadnie i jak bardzo odczujemy mróz? Najnowsze przewidywania synoptyków podrzucamy na ESKA.pl!

 

Najnowsze