PlayStation Plus ma 10 lat! Sony rozdaje gry za darmo. Jakie?

2020-06-30 14:45 JJ
PlayStation Plus ma 10 lat! Sony rozdaje gry za darmo. Jakie?
Autor: canva.com PlayStation Plus ma 10 lat! Sony rozdaje gry za darmo. Jakie?

PlayStation Plus to element, który towarzyszy konsoli PS. Sony świętuje 10. urodziny tego projektu i zaskakuje użytkowników. Z okazji okrągłej rocznicy, każdy otrzyma trzy gry w lipcu i to zupełnie za darmo! Jakie to będą gry? Szczegóły znajdziecie już teraz na ESKA.pl.

PlayStation Plus to system subskrypcji, który obowiązuje wyłącznie na konsolach PlayStation 4. W ramach comiesięcznych opłat, właściciele mogą liczyć na darmowe gry, a także specjalne bonifikaty od strony producenta. W związku z tym, że usługa PlayStation Plus obchodzi 10. urodziny, Sony postanowiło uczcić rocznicę z ogromną pompą. Jakie gry subskrybenci otrzymają za darmo? Do kiedy trwa promocja?

SuperNERD odc.19 Top 5 gier podobnych do Minecrafta.

PlayStation Plus: jakie gry będą dostępne za free?

PlayStation Plus z okazji swojej rocznicy, postanowił wypuścić dla swoich subskrybentów, nie dwie, a aż trzy topowe gry. Pierwsza to NBA 2k20, druga to Rise of the Tomg Raider, a trzecia produkcja to Erica. To nie koniec atrakcji. Sony przygotowało również bezpłatny motyw PS4, a także darmowy weekend multiplayer, który będzie dostępny 4-5 lipca.

Najnowsze