Pitbull ft. Ke$ha - Timber: jest już lyric video do nowego hitu 2013 rapera! Zobacz teraz [VIDEO YOUTUBE]

2013-11-08 13:37

Pitbull i Ke$ha Timber promują na początku listopada publikując lyric video. Wideo ze słowami do Timber czeka na Was na ESKA.pl. Chcesz nauczyć się śpiewać nowy hit 2013 od Pitbulla? Klikaj i sprawdzaj tekst w nagraniu z gorącą tancerką już teraz!

Pitbull ft. Ke$ha Timber lyric video to nowy filmik opublikowany na YouTube rapera 7 listopada 2013 roku. Nagranie podgrzewa jedynie atmosferę przed premierą teledysku do nowego hitu 2013 od Pitbulla. To doskonała okazja dla fanów do nauczenia się tekstu Timber - teraz razem z gwiazdami możemy śpiewać słowa ich przeboju. Czy zaskoczyło lyric video do Timber?

Nagranie utrzymane jest w klubowym klimacie a oczy cieszy szalejąca do bitów Timber tancerka. Czy właśnie taki będzie oficjalny klip? Dajcie znać w Eskowym czacie na żywo, jakie macie pomysły na teledysk.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE