Piotrek Szumowski - stand up, ojciec, wiek, komik, dziewczyna, Instagram

2021-11-16 13:30

Kim jest Piotr Szumowski? To komik, który występuje na międzynarodowych deskach! Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach i mówił w aż trzech językach. Co musicie o nim wiedzieć? Najważniejsze informacje na jego temat, znajdziecie w artykule poniżej.

Piotrek Szumowski - stand up, ojciec, wiek, komik, dziewczyna, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Piotrek Szumowski? To komik, podróżnik oraz pisarz. Już w wieku 17 lat stanął pierwszy raz na scenie i choć był to przypadek, pokochał stand up na dobre. Co ciekawe, okrążył świat robiąc stand-up w języku angielskim i hiszpańskim, w ponad 30 krajach! Jakby tego było mało w podróży spędził aż 409 dni i właśnie wtedy pojawiał się na największych festiwalach komediowych na świecie, gdzie prezentował swoje 50-minutowe show. Piotrek Szumowski oprócz stand up'u napisał także książkę, która nosi tytuł Komik dookoła świata. Oprócz tego ma na swoim koncie występy w TVP czy też Comedy Central. Jego osobę, można było dostrzec także w hinduskiej reklamie samochodów oraz na największych festiwalach na całym świecie. Dzisiaj oprócz występowania w języku polskim i angielskim, prowadzi także międzynarodową scenę komediową w Warszawie. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Piotrek Szumowski - wiek

Ile lat ma Piotrek Szumowski? Komik urodził się dokładnie 4 sierpnia 1993 roku w Londynie, więc jak łatwo można obliczyć w 2021 roku świętował swoje 28 urodziny.

Piotrek Szumowski - ojciec

Kim jest ojciec Piotrka Szumowskiego? Wiele osób zastanawia się nad tą kwestią, ze względu na nazwisko, jednak takiej informacji na próżno szukać w sieci. Wiemy tylko, że Piotrek pochodzi z rodziny dyplomatów, przez co w dzieciństwie wychowywał się poza granicami naszego kraju. Na świat przyszedł w Westminster w Londynie. Co ciekawe, w stolicy Wielkiej Brytanii mieszkał rok, a do szkoły podstawowej chodził w Zalesiu Górnym i w Australii. Mając 12 lat przeprowadził się do Dublina, gdzie uczęszczał do gimnazjum, a także szkoły średniej. W 2010 roku dokończył międzynarodową maturę już w Polsce.

Piotrek Szumowski - dziewczyna

Czy Piotrek Szumowski ma dziewczynę? To z pewnością zastanawia wiele pań, które wzdychają na jego widok. Niestety w internecie nie znajdziemy informacji na ten temat.

Piotrek Szumowski - Instagram

Piotrek Szumowski jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko. W kolorowej aplikacji obserwuje go ponad 26,8 tys. followersów.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze