Piosenka z reklamy Reserved 2019 - kto śpiewa utwór ze spotu z Kendall Jenner?

2019-10-23 15:31 A.D.
Reserved
Autor: https://www.youtube.com/watch?v=KiEGVvRNN2g

Piosenka z reklamy Reserved 2019 wybija się spośród utworów, które dobrze znamy z telewizyjnych spotów. Producenci często sięgają po znane i popularne utwory, ale czasem wybierają po prostu takie, które świetnie oddają ducha ich produktu. Tak było i w przypadku słynnej sieci odzieżowej. Kto śpiewa piosnkę z reklamy Reserved 2019, w której występuje Kendall Jenner?

Piosenka z reklamy Reserved 2019. Kto  śpiewa utwór ze spotu z Kendall Jenner? Piosenka z reklamy Reserved 2019 porywa nas tej jesieni i zachęca nie tylko do zakupów, lecz również tańca i dobrej zabawy. Utwory wykorzystywane w bloczkach reklamowych zazwyczaj są radosne. Niektóre z nich dzięki użyciu znanych utworów czyniły reklamę popularniejszą. Inne stawiały na mniej lubiane piosenki, które w połączeniu z ich obrazem stanowiły spójną i interesująca całość. Widzowie cenią sobie również te, gdzie piosenka została specjalnie skomponowana do reklamy. Polska sieć sklepów Reserved tej jesieni zabrała nas do Włoch razem z Kendall Jenner. Amerykańska modelka i celebrytka sławę zyskała za sprawą reality show 'Z kamerą u Kardashianów'. Mogliśmy ją zobaczyć również w epizodzie Hawaii Five-0W. W polskiej reklamie prezentuje ona ubrania w nietypowy sposób, a sama reklama może wydawać się intrygującym filmem krótkometrażowym. Kto wykonuje utwór do reklamy? Jaki tytuł nosi ta piosenka? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Piosenka z reklamy Reserved 2019 - kto ją śpiewa?

Piosenka z reklamy Reserved 2019 to utwór Raffaelli Carry zatytułowany Rumore. Numer jest energetyczny i porywający, a jednocześnie świetnie wpisuje się w klimat Włoch i mody. Oddaje ducha swobody i emocji. Całej piosenki możecie posłuchać poniżej. Zobaczycie również cały spot kampanijny Reserved. 

Najnowsze