Piosenka z reklamy o2, WP, Eska TV, TVN, Polsat - co to za muzyka w reklamie mediów?

2015-11-01 11:28
Piosenka z reklamy - jaka to piosenka w reklamie?
Autor: freeimages.com/hotcakejoy Piosenka z reklamy - jaka to piosenka w reklamie?

Piosenka z reklamy o2, WP, Eska TV, TVN, Polsat - w 2015 te media reklamowały się ciekawymi piosenkami, nic dziwnego, że chcecie wiedzieć co to za piosenka w reklamie. Sprawdziliśmy to dla was - posłuchajcie piosenek z reklam, bo może będą waszymi ulubionymi hitami!

Piosenka z reklamy o2, WP, Eska TV, TVN  - sprawdzamy za was co to za piosenka w reklamie. To już kolejny raz, kiedy ciekawi was piosenka z reklamy. Wcześniej sprawdzaliśmy dla was piosenki z reklamy PZU, renault Kadjar, Allegro i iphone 6, a także francuską piosenkę z reklamy Polsatu 2015, które wyjątkowo wpadły wam w ucho, podobnie jak piosenka z reklamy T-Mobile którą śpiewa Tomasz Kot. Czas na nowe piosenki z reklam - jaka to melodia w reklamie o2, Wirtualnej Polski, Eska TV, TVN i Polsatu w 2015?  Posłuchajcie poniżej, czy to te kawałki, których melodia spodobała wam się w reklamie!

Piosenka z reklamy o2 2015

Piosenka w reklamie o2 to Forza - Zombie Nation. Mocne bity i energia - z pewnością zwróciła waszą uwagę!

Piosenka z reklamy WP - Wirtualna Polska 2015

W odsłonie kampanii charytatywnej na rzecz Nepalu Wirtualna Polska wykorzystała tę samą piosenkę co w reklamie WP z 2014 roku. Fani rocka z pewnością rozpoznali utwór zespołu, który w 2015 roku gościł w Polsce - to Avolnation i piosenka Sail

Piosenka z reklamy Eska TV 2015

Piosenka z reklamy Eska TV z 2015 spodobała wam się na tyle żeby jej szukać? Radosny klimat i fajny męski wokal - to piosenka Good a autor to Pete Masitti. Posłuchajcie

Piosenka z reklamy TVN 2015

Piosenka z reklamy TVN - ramówka jesień 2015 to prawdziwa perła - Golden Brown zespołu The Stranglers. Na pewno słyszeliście ją wcześniej - to klasyka rocka, chociaż w lżejszej odmianie.

Najnowsze