reklama link4

i

Autor: Screen z YouTube/Link4

Piosenka z reklamy Link 4 - co to za numer i kto śpiewa go w oryginale?

2021-07-07 10:04

Widzieliście już nową reklamę Link 4? Jeśli tak, to z pewnością wpadła Wam w ucho melodia, która leci w tle. Co to za piosenka i kto śpiewa ją w oryginale? Numer jest wszystkim bardzo dobrze znany! To klasyk, który w latach 2004–2005 zyskał ogromną popularność na świecie. O jaki kawałek chodzi? Tytuł zdradzamy Wam poniżej.

Piosenka z reklamy Link 4 - co to za numer i kto śpiewa go w oryginale? Odpowiedzi na takie pytania szuka niejedna osoba, która natknęła się właśnie na spot reklamowy towarzystwa ubezpieczeń. Reklamy mają to do siebie, że aby przykuć uwagę odbiorcy muszą być skuteczne. Pomocna przy tym przede wszystkim jest muzyka, która szybko wpada w ucho. Nie obędzie się również bez ciekawego scenariusza, obrazu i oczywiście bohaterów, którzy nadają całości charakteru. Tak jest również w przypadku reklam towarzystwa ubezpieczeń Link 4. Co ciekawe, od 2014 roku w ich spotach reklamowych pojawiała się Kasia Moś, czyli piosenkarka która była finalistką trzeciej odsłony Must Be the Music. Tylko muzyka, a także reprezentowała Polskę na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym w Kijowie. W maju 2021 roku, Kasia Moś zakończyła jednak współpracę z Link 4, a w reklamach zaczęły pojawiać się nowe twarze. Zamiast Kasi Moś w reklamach Link 4 zaczęła pojawiać się Daria Reczek znana głównie z muzycznego show The Voice of Poland, a także piosenkarka Sylwia Przetak.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ
Sonda
Czy podobają ci się reklamy Link4?

Piosenka z reklamy Link 4 - rok 2021

Najnowsza reklama Link 4 to istna petarda, a widzowie ją uwielbiają! Wszystko przez uśmiechniętą Darię i Sylwię, które śpiewają specjalną piosenkę w rytm klasycznej melodii. Chodzi o hit, który powstał w 2003 roku - Dragostea Din Tei mołdawskiego zespołu O-Zone i do dziś jest prawdziwym hitem. Kawałek doczekał się wielu coverów i przeróbek, a w dodatku każdy przy nim się świetnie bawi. Poniżej możecie zobaczyć nie tylko reklamę Link 4, ale zobaczyć także teledysk Dragostea Din Tei, w którym mężczyźni tańczą na skrzydle samolotu.