Piosenka z reklamy Coca-Cola na Euro 2016. Taste The Feeling - kto jest autorem?

2016-03-14 16:14
Piosenka z reklamy Coca-Cola na Euro 2016
Autor: fot. okładka singla Piosenka z reklamy Coca-Cola na Euro 2016. Taste The Feeling - kto jest autorem?

Kto jest autorem piosenki z reklamy Coca-Cola na Euro 2016? DJ, który wielokrotnie podbijał światowe listy przebojów i da koncert w Polsce 2016! Sprawdźcie więcej i już teraz Taste The Feeling możecie ocenić na ESKA.pl!

Kto jest autorem piosenki z reklamy Coca-Cola na Euro 2016? Pytanie zadają sobie wszyscy, którzy natknęli się na nową kampanię promocyjną marki. Utwór oprócz tego coraz częściej rozgrywany jest przez rozgłośnie radiowe na całym świecie. Nic dziwnego! Wciąż zastanawiacie się kto jest autorem Taste The Feeling? Znawcy po pierwszych dźwiękach poznali, że to Avicii! Piosenka z reklamy Coca Coli - Margaret - również cieszyła się dużą popularnością. 

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

Piosenka z reklamy Coca-Cola na Euro 2016

Taste The Feeling - tytuł piosenki z reklamy Coca-Cola stworzonej specjalnie na Euro 2016. Hymn kampanii pierwotnie pojawił się w wersji akustycznej. W obu wokalnie udzielił się Conrad Sewell, znany wcześniej z "Firestone" Kygo. Wcale nas nie dziwi, że kawałek został podchwycony przez fanów elektronicznych dźwięków na całym świecie. Za tekst piosenki odpowiada: Joshua H. Jones, Scott Fritz i Jeremy Bircher.

Czy Wy również zakochaliście się w tym singlu już po pierwszym przesłuchaniu? Dajcie znać w komentarzach!

 

Waszym zainteresowaniem cieszyła się również hitowa piosenka z reklamy T-Mobile z Cleo, albo piosenka z reklamy PZU, Renault Kadjar, Allegro, Carlo Rossi, Iphone 6, czy też rockowo-popowa piosenka z reklamy Jeep Renegade

RW

Najnowsze