Piosenka z filmu ZABAWA ZABAWA. Jaki ma tytuł i kto ją śpiewa?

2019-01-03 14:43
Zabawa
Autor: YouTube/ KinoSwiatPL

Zabawa Zabawa to wyjątkowy film. Kto śpiewa utwór z produkcji? Dowiedzcie się na ESKA.pl 

Reżyserka Kinga Dębska do współpracy przy swoim najnowszym filmie zaprosiła jeden z najlepszych duetów w historii polskiej muzyki. W tych zupełnie nowych okolicznościach Kayah i Krzysztof Kiljański gościnnie wykonali wspólny przebój Prócz ciebie, nic, który od lat rozgrzewa polską publiczność we wszystkich radiostacjach. Romantyczna piosenka i doskonała aranżacja uświetnia filmową galę medyczną Fundacji Lekarze Ludzkich Serc, podczas której profesor Teresa Malicka (grana przez Dorotę Kolak) odbiera nagrodę w plebiscycie na najlepszego lekarza, by później rzucić się w wir zabawy.

Lena Marzec - kim jest uczestniczka The Voice Kids 2? Słodki aniołek czy mała rozrabiaka?

Zabawa Zabawa - o czym jest film?

'Wykształcone, dobrze zarabiające, atrakcyjne. To nie są panie spod budki z piwem. Chciałyśmy w tym filmie pokazać dobrze funkcjonujące alkoholiczki, które po alkoholowym ciągu podpinają sobie rano kroplówkę z elektrolitami, nakładają makijaż i w nienagannym stroju biegną do pracy w szklanych biurowcach' – mówi Kinga Dębska. Zdjęcia do filmu były kręcone w Warszawie i w Płocku. Operatorem filmu jest Andrzej Wojciechowski, który współpracował z Kingą Dębską przy jej poprzednich filmach: Moje córki krowy i Plan B. Za scenografię odpowiada Monika Sudół (Pitbull – serial, Na swoje podobieństwo), za kostiumy wielokrotnie nagradzana na FPFF w Gdyni – Dorota Roqueplo (Listy do M. 3, Miasto 44), a za charakteryzację Ewa Kowalewska (Moje córki krowy, Amok, Zgoda). 

Źródło: Materiały prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze