Piosenka Shakiry o Pique - Catz 'N Dogz stworzyli oficjalny remix! Wielki sukces Polaków

i

Autor: Catz 'N Dogz Piosenka Shakiry o Pique - Catz 'N Dogz stworzyli oficjalny remix! Wielki sukces Polaków

Piosenka Shakiry o Pique - Catz 'N Dogz stworzyli oficjalny remix! Wielki sukces Polaków

2023-02-16 12:43

Shakira śpiewająco wyliczyła błędy swojemu mężowi, wbiła mu kilka szpilek i opisała jej związek oraz sposób, w jaki została potraktowana. O tej dramie mówili dosłownie wszyscy! Teraz viralowy utwór z 53. sesji BZRP doczekał się mrocznego remixu, pod którym podpisuje się polski projekt Catz 'N Dogz. Posłuchajcie go koniecznie już teraz.

Catz 'n Dogz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich duetów eksportowych z Polski tworzony przez Wojtka Tarańczuka i Grzegorza Demiańczuka. Dziś artyści po raz kolejny wychodzą naprzeciw internetowym trendom i oddają światu oficjalny remix nowego, viralowego hitu Shakiry. Oryginalna wersja piosenki ma na YouTube już ponad 284 miliony wyświetleń! Utwór BZRP pojawił się po raz pierwszy w serii BZRP Music Sessions Bizzarpa. Podczas jednej sesji wideo artyści nagrali singiel będący hiszpańskojęzycznym dissem skierowanym w stronę byłego partnera piosenkarki, Gerarda Piqué, który szybko stał się viralem w sieci.

Sun Festival 2023 - kto wystąpi 28, 29 i 30 lipca? Gwiazdy, artyści, raperzy [LINE-UP]

David Guetta królem radiowych hitów! Te kawałki z siedmiu płyt są nieśmiertelne

A więc stało się. Zremiksowaliśmy nowy collab Shakiry. Pracowaliśmy z Bizarrapem już wcześniej, remiksując sesję Chucky73 dla BZRP nr 43. Tym razem to ich ekipa zadzwoniła do nas z propozycją zrobienia remixu, musieliśmy powiedzieć "tak"

zdradził nam polski projekt Catz 'N Dogz. Artyści dodali: 

Od razu zdecydowaliśmy, że muzyka będzie znacznie mroczniejsza i skupimy się na tym, że jest to silny hymn kobiet, a nie piosenka o rozstaniu, budując utwór wokół słów "Las mujeres ya no lloran las mujeres facturan" (tłum. kobiety nie płaczą, kobiety wystawiają faktury). My uwielbiamy ten remiks i nie możemy się doczekać, żeby grać go wszędzie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE