Piosenka Michaela Jacksona z Freddiem Mercurym jeszcze w 2013 roku! Kiedy ją nagrali? Sprawdź [VIDEO]

2013-07-31 17:46

Najprawdopodobniej jeszcze w 2013 roku usłyszymy nową piosenkę Michaela Jacksona nagraną z Freddiem Mercurym. Jak to możliwe? Kiedy gwiazdy nagrały duet? Kto zajmie się jego wydaniem i kiedy możemy spodziewać się premiery kawałka? Więcej info na ESKA.pl!

Nowa piosenka Micheala Jacsksona? Tak. Duet z Freddiem Mercurym? Tak. Jeszcze w 2013 roku możemy spodziewać się kawałka, który Micheal Jacskson nagrał z liderem Queen. Kiedy powstał utwór? Numer zrodził się blisko ponad 30 lat temu, kiedy to artyści spotkali się w domu Jacksona w Kalifornii. Z archiwum piosenkę odkopali Brian May i Roger Taylor z Queen.

Ostateczną produkcją kawałka ma zająć się William Orbit. Jak donosi Billboard w odświeżonej wersji duetu Michaela Jacksona z Freddiem Mercurym usłyszymy nowe gitarowe fragmenty i chórki w wykonie Maya i Taylora.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to piosenka ma trafić do rozgłośni radiowych jeszcze pod koniec 2013 roku. Czy będzie hit? Jedno jest pewne, prawdziwe legendy muzyki żyją wiecznie a ten projekt jest tego dowodem.


Zobacz Billie Jean - Michael Jackson!
Zobacz We Are The Champions - Quenn!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze