Piosenka Eda Sheerana w wyjątkowej wersji na Polsat SuperHit Festival 2018!

2018-05-26 22:30
Piosenka Eda Sheerana w wyjątkowej wersji na Polsat SuperHit Festival 2018!
Autor: fot. https://www.facebook.com/PolsatSuperHitFestiwal/ (screen) screen z facebooka https://www.facebook.com/PolsatSuperHitFestiwal/

Najczęściej grana piosenka w polskich rozgłośniach radiowych w 2017 roku wybrzmiała w wyjątkowej wersji na Polsat SuperHit Festival 2018! Posłuchajcie sami na ESKA.pl!

Piosenka Eda Sheerana wybrzmiała w wyjątkowej wersji na start drugiego dnia SuperHit Festival 2018! Nie bez powodu zdecydowano, że wielka muzyczna impreza rozpocznie się od megahitu Shape Of You. Pierwszy singiel z płyty Divide był najczęściej graną piosenką w polskich rozgłośniach radiowych w 2017 roku. Jak wynika z badań, została odtworzona około 11 tysięcy razy, a średnio ok. 30 razy dziennie. 

Piosenka Eda Sheerana - wersja na Polsat SuperHit Festival 2018

Ed Sheeran, jeśli widział ten występ, na pewno jest pod olbrzymim wrażeniem. Za odświeżoną, bujającą wersję Shape Of You, odpowiada najbardziej rozśpiewany chór w Polsce, Sound'n'Grace! 

Warto wspomnieć, że utwór w równie świetnej wersji pojawił się na ESKA Music Awards 2017. Wówczas hitem Shape Of You galę otworzył Gromee i jego orkiestra! Sam Ed Sheeran być może usłyszy te wykonanie będąc na koncercie w Polsce! Brytyjczyk już w sierpniu da dwa koncerty w naszym kraju!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze