5 Seconds Of Summer

i

Autor: Alter Art

Perkusista zespołu 5 Seconds of Summer zasłabł na scenie. Co się stało?

2022-06-28 10:56

Australijski zespół 5 seconds Of Summer był zmuszony przerwać koncert w Teksasie. To wszystko przez nagłe pogorszenie stanu zdrowia ich perkusisty - Ashotna Irwina. Mężczyzna prosto z hali koncertowej Cynthia Woods Mitchell Pavilion został przewieziony do pobliskiego szpitala. Obecnie jest w stanie stabilnym.

Ashton Irwin - perkusista australijskiego zespołu 5 seconds Of Summer trafił do szpitala. Zaniepokojeni fani w pocie czoła szukają informacji na temat tego co się stało. Podczas koncertu grupy w Teksasie Irwin źle się poczuł. Miał bardzo intensywną migrenę i czuł się silnie osłabiony, co uniemożliwiło kontynuowanie koncertu, który został z tego względu przerwany. Symptomy Irwina były bardzo poważne, część z nich przypominała te, które można zaobserwować podczas wylewu, dlatego też perkusista został zabrany do szpitala.

Luke Hemmings z 5SOS jest naprawdę stylowy. TOP 10 zdjęć z jego Instagrama!

BENZYNA czy DIESEL. Co się bardziej opłaca? | ESKA XD - Prosto z salonu #51

Pogorszenie stanu zdrowia Ashtona Irwina związane było z silnym przegrzaniem organizmu. Czuje się coraz lepiej i powoli dochodzi do siebie. Koncert zespołu, który miał odbyć się dzień po incydencie został przeniesiony na inny termin, aby dać perkusiście czas na regeneracje.

Sonda
Lubisz muzykę5 seconds of Summer?

5 Seconds Of Summer - kim są?

5 Seconds Of Summer to australijski zespół wykonujący muzyke z pogranicza popu i pop-rocka.  Grupa powstała w 2011 roku z inicjatywy szkolnych kolegów - Luke'a Hemmingsa, Michaela Clifforda i Caluma Hooda, w samym roku dołączył do nich perkusista Ashton Irwin. W 2013 i 2014 dołączyli do One Direction podczas międzynarodowej trasy, dzięki czemu szybko zyskali rzeszę wiernych fanów. Zespół ma na koncie 4 bardzo dobrze przyjęte albumy i pracuje obecnie nad 5 krążkiem. 28 kwietnia 2022 odbył się ich pierwszy koncert w Polsce, który jak powiedział zespół - był jednym z ich ulubionych w całej ich karierze!