Paznokcie jesień 2020 - jakie wzory i kolory będą najmodniejsze?

2020-10-07 12:06 Patrycja Obarowska
paznokcie
Autor: Pixabay.com

Paznokcie na jesień 2020 - jakie wzory i kolory będą najmodniejsze tej jesieni? Już na ESKA.pl lista najgorętszych trendów na jesień 2020/2021! Wiele inspiracji na manicure hybrydowy, który jest ulubioną stylizacją paznokci dla większości kobiet.

Paznokcie na jesień 2020 znacznie różnią się od tych, które królują podczas letnich miesięcy! W okresie wakacyjnym sięgamy po odważne, neonowe kolory i oryginalne wzorki, natomiast jesienią większość kobiet zdecydowanie częściej sięga po stonowane, ciemne i eleganckie kolory. Paznokcie na jesień 2020 - jakie będą najmodniejsze? Trendy paznokciowe na jesień 2020 bardzo skupiają się na kolorach ciemnych, dlatego mile widziane są lakiery takie jak: przygaszone fiolety, brązy, burgundy, a także eleganckie borda. Wzory również nie są zbyt skomplikowane. Jesienią na paznokciach bardzo dobrze wyglądają klasyczne, geometryczne kształty. Sezon jesienno-zimowy 2020 to czas na kolejne eksperymenty i stylizacje manicure, jakich jeszcze nie było. Mocna czerń, granat, brąz, negative space, czyli puste, niepomalowane obszary na paznokciach hitem tej jesieni! Więcej najmodniejszych paznokci na jesień 2020 znajdziecie poniżej! Zobaczcie nasze propozycje. 

Paznokcie na jesień 2020 - jakie są modne w tym sezonie?

Modne paznokcie na jesień 2020 na ESKA.pl! Propozycji nie brakuje, a więc każda z nas znajdzie coś dla siebie. Kolory, na które warto zwrócić uwagę to zdecydowanie brązy, fiolety, granaty i inne ciemne propozycje. Najpopularniejszy kształt paznokci na jesień to długi, wąski prostokąt, czyli tak zwany coffin nails. Modny będzie także manicure w kolorach nude, który nigdy nie wychodzi z mody. 

Paznokcie na lato 2020 - trendy, wzory, kolory

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze