Paweł Tyburski - wiek, wzrost, walki, dom dziecka, Instagram

2022-07-06 16:38
Paweł Tyburski
Autor: materiały prasowe Paweł Tyburski

Paweł Tyburski zadebiutował w pierwszej edycji programu Love Island Wyspa Miłości. Udział w reality show dał mu możliwość zaistnienia w show biznesie. Młody mężczyzna wykorzystał tę szansę i rozpoczął karierę jako influencer. Dziś jest jedną z największych gwiazd gali Fame MMA. Co należy o nim wiedzieć?

Paweł Tyburski - wiek, wzrost, walki, dom dziecka, Instagram - to najczęściej wyszukiwane przez internautów frazy na temat gwiazdy Fame MMA. Świat poznał młodego mężczyznę we wrześniu 2019 roku kiedy to wraz ze swoim bratem bliźniakiem zadebiutował w programie Love Island: Wyspa Miłości. Poznał tam Monikę Kozakiewicz, z która był później w dwuletnim związku. Para odpadła jednak z programu tuż przed finałem. Mężczyzna szerszej publiczności dał się poznać jako zawodnik FAME MMA, gdzie stoczył między innymi legendarny pojedynek bliźniaków 2 vs 2.

Prime MMA 2 - kolejność walk. Jaka jest walka wieczoru?

Bombardier przed walką ze Stiflerem na Prime Show MMA 2

Paweł Tyburski - wiek

Paweł Tyburski urodził się 10 stycznia 1994 roku. W tym roku skończył więc 28 lat!

Paweł Tyburski - wzrost

Paweł Tyburski posiada imponujące warunki fizyczne i jest bardzo wysoki. Ma aż 192 wzrostu.

Paweł Tyburski - walki

Paweł Tyburski w FAME MMA zadebiutował walką bracia Tyburscy vs bracia Kluk. Później walczył w pojedynkę. Podczas swojej debiutanckiej solowej walki z Arkadiuszem Tańculą doprowadził przeciwnika do takiego stanu, że ten nie był w stanie jej kontynuować. Zaimponował tym samym wszystkim fanom MMA. Tyburski walczył również z Gabielem Al-Sulwim i Łukaszem Lupą. Na co dzień trenuje  w warszawskim klubie Uniq Fight Club, gdzie jego trenerem jest między innymi Przemysław Szyszka. 9 lipca weźmie udział w Prime MMA 2: Kosmos.

Sonda
Śledzisz organizację PRIME MMA?

Paweł Tyburski - dom dziecka

Paweł Tyburski nie miał zbyt szczęśliwego dzieciństwa. Od szóstego roku życia wychowywał się wraz z bratem bliźniakiem w domu dziecka.

Paweł Tyburski - Instagram

Zawodnik Fame MMA prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @pablotybori. Jego konto jest zweryfikowane i ma ponad 215 tysięcy obserwujących!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze