Paweł Tur powraca z nowym singlem. Posłuchaj piosenki Tęsknię i zobacz teledysk

2021-10-14 16:46
Paweł Tur
Autor: Smile PR

Nowy utwór Pawła Tura – Tęsknie, to odzwierciedlenie osobowości wokalisty – codzienny pęd życia przeplatany chwilami melancholii i refleksją o szczęściu z drugą osobą. W singlu słychać rozpoznawalne dla Pawła dźwięki gitar z krótkim solo na koniec utworu. Tekst napisali Paweł Tur oraz Wiktor Wójcik, autorami muzyki są: Jakub Laszuk i Szymon Frąckowiak.

Paweł Tur powraca z nowym singlem. Posłuchaj piosenki Tęsknię i zobacz teledysk. Jesienią Paweł Tur powraca do wyraźnego brzmienia gitar, które są jego muzycznym żywiołem. - Pomysł na utwór pojawił się w mojej głowie już jakiś czas temu i przelałem go w energetyczne, dynamiczne dźwięki. Gitarowa kompozycja sprawia, że piosenka jest pełna pasji, a krótka solówka na koniec sprawia mi ogromną radość. Ten singiel pokazuje doskonale jaki charakter we mnie drzemie – wokalista z gitarą w ręku, który pędzi przez życie, licząc, że kiedyś zbuduje swój szczęśliwy dom – mówi Paweł. Paweł jest czujnym obserwatorem codzienności, przygląda się relacjom między ludźmi, co później oddaje w tekstach swoich utworów. - Fascynują mnie ludzie, ich wzajemne relacje. Rollercoster uczuć, który doświadczamy w związkach, czasami bywa toksycznie, a jednak ciężko się od siebie oderwać – dodaje Paweł.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 08.10.2021

Paweł Tur - Tęsknię

Piosenka Tęsknię w wykonaniu Pawła Tura jest już dostępna. Co więcej, pojawił się teledysk do utworu, który można znaleźć na YouTube. Oficjalna premiera klipu odbyła się w piątek 8 października 2021 roku o godzinie 18:00. Posłuchaj nowego singla Pawła oraz zobacz teledysk poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze