Paweł Domagała w duecie z raperem. Takiej współpracy nikt się nie spodziewał!

2020-11-05 12:17 Ewelina Kulasza
Paweł Domagała
Autor: Karol Makurat/REPORTER/EastNews Paweł Domagała

Paweł Domagała nie pozwala swoim fanom czekać długo na nowości muzyczne. Już lada moment będzie miała miejsce premiera jego najnowszego singla, w którym gościnnie usłyszymy... rapera! Takiej współpracy nikt się nie spodziewał, ale z pewnością będzie to trafiony duet. Kiedy usłyszymy premierowo nowy kawałek Pawła Domagały? Czyj głos się w nim pojawi? O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Paweł Domagała - nowa piosenka z raperem. Artysta znany z takich hitów jak Weź nie pytaj, Wystarczę ja czy też Popatrz na mnie już niedługo zaprezentuje światu swoją najnowszą twórczość. Jego fani są w siódmym niebie, ponieważ długo nie musieli czekać na niespodziankę od swojego ulubionego idola. Kilka miesięcy temu, dokładnie pod koniec 31 lipca tego roku, miała miejsce premiera jego singla, który nosi tytuł Wracaj. Co ciekawe, piosenka pojawiła się również z klipem, który wyreżyserował Paweł Łukomski - twórca teledysku do kawałka Weź nie pytaj.

Paweł Domagała już nie raz pokazał, że jego piosenki są bardzo życiowe i sentymentalne. Polacy je uwielbiają, a już niedługo będą mieli okazję usłyszeć jego nowości. Lada moment świat ujrzy nową współpracę Pawła Domagały. Choć artysta nie przepada za duetami, to zrobił jeden wyjątek. Gościnnie zaprosił do współpracy... polskiego rapera! Kto to taki? Z kim Paweł Domagała nagrał piosenkę? Będziecie w szoku! To jeden z najwrażliwszych twardzieli według artysty.

Paweł Domagała w duecie z raperem. O kogo chodzi?

Ta współpraca cieszy nie tylko Pawła Domagałę, ale również jego fanów. Artysta z radością ogłosił w swoich mediach społecznościowych, że raper Kękę pojawi się gościnnie na jego płycie Wracaj w piosence Po mojej stronie. Oficjalna premiera płyty będzie miała miejsce już niedługo, bo 20 listopada 2020 roku. Co ciekawe, to nie pierwsza współpraca dwóch artystów. Paweł Domagała pojawił się wtedy gościnnie w piosence rapera Powiedz mi czemu. Poniżej możecie posłuchać, jak rok temu wyglądał duet dwóch mężczyzn z Radomia.

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]
Najnowsze