Pawbeats - Monotonia: teledysk do piosenki z Orchestra. Mamy najlepsze momenty z wideo!

2016-02-26 12:41
Pawbeats - Monotonia wideo
Autor: fot. YouTube/Step Records Pawbeats - Monotonia: teledysk do piosenki z Orchestra. Mamy najlepsze momenty z wideo!

Pawbeats, VNM i Masia zaprezentowali teledysk do Monotonia, czyli piosenki z płyty Orchestra. Na ESKA.pl wybraliśmy najlepsze momenty z nowego wideo polskiego producenta. To dzięki nim dobrze się go ogląda! Przekonajcie się sami

Pawbeats - Monotonia: czyli piosenka, która swoją premierę miała wraz z teledyskiem. Gościnnie możemy w nim zobaczyć i usłyszeć rapera znanego pod pseudonimem VNM i młodą wokalistkę - Masię. Fani jak zwykle pozytywnie wypowiadają się o nowym wideo polskiego producenta i są ku temu powody! Znajdziecie je poniżej tego artykułu. Kawałek Monotonia jest kolejnym singlem promujący album Orchestra, który na półkach sklepowych pojawi się w poniedziałek, 29 lutego 2016.

>>> Pawbeats - Orchestra: piosenki z płyty i powody, dla których warto ich posłuchać!

Pawbeats - Monotonia: teledysk z Orchestra

25 lutego 2016 w sieci pojawił się nowy teledysk Pawbeatsa. Klip do "Monotonia" pokazuje jak bardzo Polska jest pięknym i malowniczym krajem. Zdjęcia zostały zrealizowane w Zakopanem. To już kolejna współpraca Marcina Pawłowskiego z raperem, którego znacie pod pseudonimem VNM. Na debiutanckiej płycie polskiego producenta ("Utopia"), znajdziemy ich wspólny utwór "Nie szukaj mnie".

Monotonia - 5 najlepszych momentów z wideo

Teledysk przyciąga naszą uwagę głównie ze względu na piękne widoki. Komentujący pozytywnie oceniają całą produkcję. Odpowiada za nią AG Studio. Wybraliśmy pięć najciekawszych momentów z obrazu do Monotonia!

  • Fabuła teledysku nawiązuje do tekstu piosenki:

Czy to jeden z hitów z albumu "Orchestra",, który da Pawbeatsowi kolejną "złotą płytę"? Dajcie znać w komentarzach!

>>> Oscary 2016: transmisja w TV i streamy online. Jak i gdzie oglądać na żywo galę Oscarów?

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze