Pawbeats - Monotonia wideo

i

Autor: fot. YouTube/Step Records Pawbeats - Monotonia: teledysk do piosenki z Orchestra. Mamy najlepsze momenty z wideo!

Pawbeats - Monotonia: teledysk do piosenki z Orchestra. Mamy najlepsze momenty z wideo!

2016-02-26 12:41

Pawbeats, VNM i Masia zaprezentowali teledysk do Monotonia, czyli piosenki z płyty Orchestra. Na ESKA.pl wybraliśmy najlepsze momenty z nowego wideo polskiego producenta. To dzięki nim dobrze się go ogląda! Przekonajcie się sami

Pawbeats - Monotonia: czyli piosenka, która swoją premierę miała wraz z teledyskiem. Gościnnie możemy w nim zobaczyć i usłyszeć rapera znanego pod pseudonimem VNM i młodą wokalistkę - Masię. Fani jak zwykle pozytywnie wypowiadają się o nowym wideo polskiego producenta i są ku temu powody! Znajdziecie je poniżej tego artykułu. Kawałek Monotonia jest kolejnym singlem promujący album Orchestra, który na półkach sklepowych pojawi się w poniedziałek, 29 lutego 2016.

>>> Pawbeats - Orchestra: piosenki z płyty i powody, dla których warto ich posłuchać!

Pawbeats - Monotonia: teledysk z Orchestra

25 lutego 2016 w sieci pojawił się nowy teledysk Pawbeatsa. Klip do "Monotonia" pokazuje jak bardzo Polska jest pięknym i malowniczym krajem. Zdjęcia zostały zrealizowane w Zakopanem. To już kolejna współpraca Marcina Pawłowskiego z raperem, którego znacie pod pseudonimem VNM. Na debiutanckiej płycie polskiego producenta ("Utopia"), znajdziemy ich wspólny utwór "Nie szukaj mnie".

Monotonia - 5 najlepszych momentów z wideo

Teledysk przyciąga naszą uwagę głównie ze względu na piękne widoki. Komentujący pozytywnie oceniają całą produkcję. Odpowiada za nią AG Studio. Wybraliśmy pięć najciekawszych momentów z obrazu do Monotonia!

  • Fabuła teledysku nawiązuje do tekstu piosenki:

Czy to jeden z hitów z albumu "Orchestra",, który da Pawbeatsowi kolejną "złotą płytę"? Dajcie znać w komentarzach!

>>> Oscary 2016: transmisja w TV i streamy online. Jak i gdzie oglądać na żywo galę Oscarów?

RW