Paulina Kozłowska ma haki na Mini Majka. Wiadomo, kiedy ujawni całą prawdę!

i

Autor: screeny z filmów na YouTube: Paulina Kozłowska Paulina Kozłowska ma haki na Mini Majka. Wiadomo, kiedy ujawni całą prawdę!

BĘDZIE AFERA

Paulina Kozłowska ma haki na Mini Majka. Wiadomo, kiedy ujawni całą prawdę!

2024-01-30 11:39

Mini Majk musi trzymać język za zębami - to zasugerowała Paulina Kozłowska, podczas internetowego programu Face2Face. Była dziewczyna Mateusza Krzyżanowskiego dostała pytanie w temacie partnera, z którym była dwa lata i dała mu do zrozumienia, że wie bardzo dużo. Nie chce jednak wywlekać spraw prywatnych publicznie, ale wskazała moment, kiedy to zrobi. Co powiedziała Paulina Kozłowska i kiedy ujawni całą prawdę? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Paulina Kozłowska - haki na Mini Majka
  2. Mini Majk i Paulina Kozłowska - związek

Związek Mini Majka i Pauliny Kozłowskiej przez blisko dwa lata wywoływał duże emocje. Internauci życzyli temu duetowi miłości i szczęścia, ale niestety ostatecznie to się nie spełniło. Związek nie przetrwał próby czasu i w można się było tego spodziewać. Szczególnie na końcowym etapie widać było, że pomiędzy Krzyżanowskim a Kozłowską jest mniej zrozumienia i występuje większa różnica zdań. Najgorzej, że para nie ukrywała swoich negatywnych emocji nagrywając film, który później miał kilkaset tysięcy wyświetleń. Takim znaczącym momentem było to, jak przez duże kłótnie Mini Majk został wyrzucony z mieszkania. Internauci nie mogli również się powstrzymać wyrażając swoje zdanie po tym, jak Paulina wyśmiała drogie prezenty, które dostała od swojego partnera. Złej krwi pomiędzy parą było jeszcze więcej i chodziło chociażby o opiekę nad psami, czy wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, jest coś jeszcze, co może wywołać ogromną dramę!

"Chłopaki do wzięcia". Żona Jarusia przeszła metamorfozę! Tak dziś wygląda Gosia

Paulina Kozłowska - haki na Mini Majka

Paulina Kozłowska zaskoczyła fanów Ekipy Friza swoją decyzją o podpisaniu kontraktu z freak-fightową federacją. Zaskoczenie jest jeszcze większe, bo jej rywalką jest Murcix, która miała czynny udział w projekt Friza praktycznie od samego początku. Panie brały udział w programie F2F organizowanym przez Fame MMA. I zdaniem komentujących transmisję była dziewczyna Mini Majka wypadła lepiej niż Marta Błoch. Internauci oglądający program zauważyli, że Paulina swobodnie i dobrze się wypowiadała, miała pokorę, dystans oraz szczerość. Otwarcie powiedziała, że to dzięki Mini Majkowi stała się w jakiś sposób popularna i polubiła sporty walki.

Friz pokazał stan konta bankowego. TYLE ma pieniędzy! Szczęka opada

W pewnym momencie ekipa za kulisami chciała wykonać telefon do Mini Majka, który miałby skomentować debiut jego byłej dziewczyny w świecie freak-fightów. Mateusz Krzyżanowski miał powiedzieć: "Nie będę rozmawiać z tą..." i nie dokończył. Paulina dowiedziała się tego od prowadzącego, dopytywała, czy na pewno nie dokończył zdania, a następnie wypaliła: "Nie chciałabym się wypowiadać, bo założyłam sobie coś takiego, że dopóki on nie powie czegoś na mnie, to ja też nie powiem. Nie chcę rozwijać tego tematu, nikt nie wie, co się naprawdę wydarzyło, ale w internecie nie wolno tego poruszać. Oglądają to młodsze dzieci i nie chcę mówić, jakie zachowania były. Wydaje mi się, że bardzo mało osób wie i niech tak zostanie.". Prowadzący nie odpuszczał i dopytywał, czy jeśli kiedyś by to wyszło, to czy będzie z tego wielka drama. Influencerka odpowiedziała, że raczej tak! Co Mini Majk ma za uszami? Tego jeszcze nie wiemy!

Mini Majk i Paulina Kozłowska - związek

Mini Majk i Paulina Kozłowska byli parą od 2020 roku. Dziewczyna Mini Majka wzbudziła duże zainteresowanie fanów, gdy operator kamery przypadkowo pokazał ją na jednym z filmów Ekipy Friza. Czujni fani tradycyjnie szybko zareagowali, wykazując się dużą czujnością. Dostrzegli tajemniczą wówczas kobietę. Potwierdzenie dostaliśmy 22 maja 2021, gdy Mateusz Krzyżanowski oficjalnie poinformował o ich miłości. Nagrali specjalne wideo, na którym przedstawił swoim fanom swoją partnerkę i przyznał, że nie robił tego przez długi czas, bo bał się reakcji internautów. O ich rozstaniu dowiedzieliśmy się 9 lutego 2023.