Paulina i Bartek Gruszeccy - Daria Kowolik: BITWA w Voice of Poland 10. Kto zwyciężył?

2019-10-20 9:13 aw
The Voice of Poland 10
Autor: Materiały Prasowe

Wielu widzów The Voice of Poland etap bitew uważa za najbardziej interesujący. Nic dziwnego - udowodnienie swoich umiejętności wokalnych, gdy na scenie tuż obok stoi rywal to dla uczestników programu dodatkowe wyzwanie. W 10 edycji muzycznego show bitwy są jeszcze ciekawsze, bo trenerzy mają nieograniczoną liczbę kradzieży! Kto wyszedł zwycięsko ze starcia Pauliny i Bartka z Darią?

Paulina i Bartek Gruszeccy - Daria Kowolik: BITWA w Voice of Poland 10. Kto zwyciężył? Na tym etapie nie ma miejsca na błędy! Każde najmniejsze potknięcie może skutkować decyzją trenera o odesłaniu uczestnika do domu. Jaki był wynik tej bitwy? Czy w przypadku Pauliny, Bartka i Darii któryś z trenerów zdecydował się na kradzież?

Paulina i Bartek Gruszeccy - Daria Kowolik: BITWA w Voice of Poland 10

Ci niezwykle zdolni wokaliści to uczestnicy z drużyny Kamila Bednarka. W przypadku Pauliny i Bartka Kamil okazał się jedynym trenerem, który postanowił się odwrócić i dać im szansę. Z kolei Daria zachwyciła swoim głosem także Tomsona i Barona, jednak postanowiła trenować pod okiem weterana talent show. To niezwykłe trio podczas bitwy wykonało piosenkę Ain't No Mountain High Enough, soulowy utwór z repertuaru Diany Ross.

Kamil Bednarek uznał, że z tą piosenką lepiej poradzili sobie państwo Gruszeccy i to właśnie oni otrzymali awans do kolejnego etapu. Daria Kowolik, mimo przepięknego głosu, musiała pożegnać się z programem - żaden z trenerów nie zdecydował się na kradzież.

Najnowsze