Patrycja Moneta - kim jest Uczestniczka Voice Kids 6 czaruje głosem!

i

Autor: Jan Bogacz / TVP Patrycja Moneta - kim jest Uczestniczka Voice Kids 6 czaruje głosem!

Patrycja Moneta - kim jest? Uczestniczka Voice Kids 6 czaruje głosem!

2023-03-05 13:14

Patrycja Moneta jest jedną z największych nadziei polskiej sceny muzycznej młodego pokolenia. Stwierdzenie nie wzięło się z niczego, bo młoda wokalistka oczarowała widzów, internautów i trenerów podczas przesłuchań w ciemno The Voice Kids 6! Kim jest Patrycja Moneta? Poznajcie ją bliżej już teraz.

Patrycja Moneta - kim jest? Uczestniczka Voice Kids 6 na samym początku swojej przygody z programem oczarowała widzów, internautów i przede wszystkim trenerów. Wszyscy oceniający byli zgodni, więc odwrócili swoje czerwone fotele. Młoda wokalistka nie miała łatwego zadania, ale mimo to poradziła sobie doskonale.

The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

Martyna Gąsak oczarowała trenerów Voice Kids. Nie mogli uwierzyć, że to jej głos!

Patrycja Moneta w The Voice Kids 6 

Patrycja Moneta w The Voice Kids 6 powalczyła o uznanie trenerów śpiewając piosenkę Proud Mary, ale interpretację Tiny Turner. Ten trudny utwór wykonała doskonale, czego dowodem są reakcje trenerów. Cała czwórka postanowiła odwrócić fotele i zawalczyć o potencjalną zwyciężczyni programu. Ostatecznie młoda wokalista zdecydowała się szlifować głos pod okiem Tomsona i Barona z Afromental!

Sonda
Myślisz, że Patrycja Moneta wygra The Voice Kids 6?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE