Papuga od Maty i Quebo szaleje w sieci! Fanom przypomina to jednak inny hit

2021-09-01 14:44
Papuga - Mata, Quebonafide, Malik Montana
Autor: screen z YouTube/SBM Label

Mata, Quebonafide i Malik Montana połączyli siły i wyszedł z tego nowy hit! Mowa o kawałku Papuga, który od początku spotkał się z pozytywnymi komentarzami internautów. Słuchacze są jednak bardzo dociekliwi i choć numer wpadł im w ucho, to skądś już go kojarzą. Melodia przypomina im całkiem inny numer?!

Czegoś takiego w sieci jeszcze nie było! Mata, Quebonafide i Malik Montana połączyli siły i wyszła z tego muzyczna petarda! Mowa o kawałku Papuga, który wraz z teledyskiem na dobre zadomowił się na polskim YouTubie. Co ciekawe, numer na trapowym bicie promuje drugi album Maty - Młody Matczak, który ukaże się już we wtorek 21 września 2021 roku. Na ten moment promują go jeszcze inne hity, takie jak: Patorekreacja, Kiss cam (podryw roku) oraz La la la (oh oh). Jako ciekawostkę można również wspomnieć, że nadchodząca płyta rapera, na którą czeka wiele osób, pokryła się platyną jeszcze w przedsprzedaży!

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

Papuga od Maty i Quebo przypomina inny numer?

Twórczość Maty w ogromnym tempie zyskuje popularność i przychylność słuchaczy. Młody raper bez żadnego ale jest na fali i udowodnił to kolejny raz - tym razem wchodzą w kooperację z Quebonafide i Malikiem Montaną. Ich numer Papuga okazał się strzałem w dziesiątkę i dziś już wiemy, że w przeciągu kilku godzin stał się prawdziwym hitem wielu młodych osób i nie tylko. W kawałku, Mata nawija prawdopodobnie o swoim ojcu Marcinie Matczaku, który jest prawnikiem. Oprócz tego artyści dotykają innych przeróżnych sytuacji związanych z prawem, lecz wszystko zrobione jest w dobrym stylu z przymrożeniem oka. Choć fani artystów pokochali ich nawijkę od razu, to niektórzy wyczuli w melodii podobieństwo do innego kawałka z 2020 roku. Chodzi o numer Kenzo - Sinos izi, który pojawił się na YouTube 1 października 2020 roku. Czy rzeczywiście słychać podobieństwo? Przekonajcie się sami słuchając poniżej tych dwóch piosenek. Jednak bez żadnego ale Papuga od trzech raperów wstrzeliła się z impetem w branżę muzyczną!

- Najlepsze colabo w historii rapu

- Nuta jedna z najlepszych w tym roku

- Jedyny plus dzisiejszego rozpoczęcia roku szkolnego xD

- Mata to Najlepsze Odkrycie Tego Dziesięciolecia 👌

Najnowsze