Pamiętacie ten teledysk? Aż ciężko uwierzyć, że Doda miała wtedy tylko 20 lat!

2021-07-29 13:23
Doda
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS & YouTube/VirginVEVO

Powiedzieć, że Doda jest skandalistką, to jak nie powiedzieć nic. Gwiazda polskiej sceny muzycznej zaskakuje swoimi pomysłami właściwie od samego początku trwającej blisko 20 lat kariery. Dziś aż ciężko uwierzyć, że piosenkarka miała zaledwie 20 lat, gdy wydała jeden ze swoich najbardziej odważnych wideoklipów.

Doda od zawsze wiedziała, jak przykuć uwagę opinii publicznej. Tym sposobem artystka funkcjonuje w przestrzeni medialnej od blisko 20 lat i wciąż znakomicie sobie radzi. Dowodem na to jest chociażby fakt, że jej najnowszy teledysk do kawałka Don't Wanna Hide został doskonale przyjęty przez internautów i wygenerował dwa miliony odsłon właściwie bez żadnej większej promocji. Mało kto pamięta jednak o fakcie, że gwiazda zaczęła karierę w bardzo młodym wieku. Debiutancki singiel zespołu Virgin ukazał się na rynku w 2002 roku, gdy Doda miała zaledwie 18 lat. Na pierwszy prawdziwie odważny projekt artystki trzeba było zaczekać dwa lata.

W 2004 roku gwiazda Dody nie świeciła jeszcze pełnym blaskiem, jednak osoby obserwujące polską scenę muzyczną nie miały wątpliwości, że lada chwila wkroczy ona do grona najpopularniejszych wokalistek w kraju. Virgin regularnie wydawali nowe single, a prawdziwy przełom nastąpił w chwili premiery kawałka Dżaga. Spora w tym zasługa niegrzecznego teledysku, w którym gościnnie wystąpił ówczesny narzeczony piosenkarki Radosław Majdan. Oglądając go dzisiaj, aż ciężko uwierzyć, że Doda ma w nim zaledwie 20 lat!

Doda - teledysk Dżaga

W ostatnich dniach Doda zszokowała opinię publiczną, zdobywając się na szczere wyznanie, że w przypadku relacji damsko-męskich uchodzi za 'totalną konserwę', a swoje życie seksualne określa jako 'żenujące'. Gwiazda emanuje seksapilem właściwie od początku swojej kariery. Mając zaledwie 20 lat, wypuściła do sieci klip zrealizowany do kawałka Dżaga, w którym oddaje się miłosnym uniesieniom z ówczesnym partnerem, bramkarzem Radosławem Majdanem. Teledysk pojawił się w dwóch wersjach: ocenzurowanej oraz nieocenzurowanej, która była dodatkiem na płycie Bimbo. Jak widać, pozory mylą. Uwierzylibyście, że wokalistka miała wtedy tylko 20 lat? 

Doda: Królowa nie chce grać koncertów. Wszystko przez szczepienia. Poznajcie szczegóły!
Najnowsze