Pamiętacie piosenkę "Kolorowe sny"? Co dzisiaj robią wokaliści zespołu JUST 5?

2022-01-18 11:43
Just 5 / Bartek Wrona
Autor: Instagram/bartekwrona.official

Just 5 to pierwszy polski boysband, który cieszył się niesamowitą popularnością w latach 90. Ich debiutancki utwór "Kolorowe sny" podbił wszystkie możliwe listy przebojów i szybko stał się najważniejszym utworem grupy. Co dzisiaj robią chłopaki z zespołu? Niektórzy dalej śpiewają!

Kto był w JUST 5? Co robią dzisiaj twórcy hitu "Kolorowe sny"? Pozwól mi świecić kiedy słońca brak i być nadzieją, gdy szukasz dnia - tak zaczyna się jeden z najpopularniejszych utworów z końcówki lat 90. To był złoty czas dla boysbandów, które pojawiały się wtedy praktycznie w każdym kraju. Nie inaczej było w Polsce. W roku 1997 z inicjatywy Sławomira Sokołowskiego powstał zespół JUST 5. Członkowie zostali wyłonieni na specjalnym castingu, w którym brało udział aż 600 osób! Niedługo później zaczęło się koncertowanie, wielka sława i podbijanie krajowych list przebojów. Co robią dzisiaj chłopaki z boysbandu?

Co robią dzisiaj wokaliści Just 5?

"Kolorowe sny" to utwór, który nuciła kiedyś cała Polska! Autorem hitu jest twórca grupy Just 5, czyli Sławomir Sokołowski. Do zespołu wzorowanego na Backstreet Boys należeli: Bartosz Wrona, Grzegorz Kopala, Shadi Atoun, Daniel Moszczyński oraz Robert Kryla. Zespół rozpadł się w 2002 roku, ale niektórzy nie zrezygnowali ze śpiewania. Bartek Wrona rozpoczął karierę solową i wydał nawet dwie głośne piosenki - "Jedna na milion" i "Maria", które długo utrzymywały się na listach przebojów. Dzisiaj ma rodzinę, pracuje przy samochodach i hobbystycznie wydaje nowe piosenki.

Sonda
Co sądzisz o piosence "Kolorowe sny"?

Grzegorz Kopala i Daniel Moszczyński również nie zrezygnowali całkowicie z muzyki. Daniel trafił na wydział jazzowy Uniwersytetu w Zielonej Górze i zaczął grać w hip-hopowym zespole Bibobit oraz rockowo-funkowym Omni mOdO. Współpracował z Kasią Wilk i Urszulą. Grzegorz muzykę rozrywkową zamienił na chrześcijańską. Razem z żoną nagrali piosenkę o papieżu Janie Pawle II, a ich krążek z 2009 r. został uznany za album roku w muzyce chrześcijańskiej. Wspólnie otworzyli również szkołę muzyczną, która ma pomóc biednym dzieciom i dać im szansę na rozwijanie muzycznych talentów. Shadi Atoun i Robert Kryla całkowicie zrezygnowali z pisania piosenek. Robert bardzo dba o swoja prywatność, a Shadi oddaje się malarstwu.

Wszyscy znają ten HIT [What You Say] Kto był pierwszy? | ESKA XD - Ale to już było! #39
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze