Pamiętacie megahit No Superstar Remady & Manu-L wracają do gry!

i

Autor: Universal Music Poland

PRODUCENCI WRACAJĄ

Pamiętacie megahit No Superstar? Remady & Manu-L wracają do gry!

2024-03-13 14:35

Remady & Manu-L wracają do gry najnowszym utworem „Where Is The Love”. Artyści wystawili cierpliwość fanów na próbę, każąc im czekać pięć długich lat, ale znów są gotowi, by uwieść słuchaczy. Posłuchajcie ich utworu już teraz!

Nowości Muzyczne 2024: Where Is The Love to coś więcej niż zwykła piosenka – to podróż z powrotem do serca tego, co czyni duet czymś wyjątkowym. Utwór rozpoczyna się od klawiszowej melodii, która z jednej strony brzmi znajomo, ale z drugiej jest bardzo świeża i przygotowuje słuchaczy na nadejście zaraźliwego bitu, który wprawi w ruch każdego. Uwagę natychmiast zwraca hook, który pozostaje ze słuchaczem długo po zakończeniu piosenki.

Tak mieszka Roksana Węgiel po przeprowadzce. Luksus, szarość i duże pomieszczenia

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Remady & Manu-L - piosenka 2024

Nowa piosenka jest znakomitym połączeniem produkcji jednego z artystów i chwytliwego głosu drugiego. Remady & Manu-L kolejny raz potwierdzają, że ich współpraca jest czymś ponadczasowym. Duet nie tylko powrócił do miejsca, w którym skończył pięć lat temu, ale udoskonalił formułę, dodając do niej swoje muzyczne doświadczenia. Dzięki temu kontakt z „Where Is The Love” jest jak spotkanie ze starym przyjacielem.

Sunrise Festival 2024 - LINE-UP. Kto wystąpi na Sunrise w Kołobrzegu? [ROZPISKA]

Fani czekali długie lata, ale Remady & Manu-L nie zawiedli. Ich nowy singiel jest świadectwem rozwoju, pozostając jednocześnie wiernym temu, co czyni artystów wyjątkowymi. „Where Is The Love” to nie tylko ich nowy singiel, ale także deklaracja, że Remady & Manu-L chcą zostać tutaj na dłużej.