Pamiętacie Du Hast Den Schönsten Arsch der Welt? Gorący hit doczekał się odjechanej wersji!

2020-04-15 11:48 RW
Pamiętacie Du Hast Den Schönsten Arsch der Welt? Gorący hit doczekał się odjechanej wersji!
Autor: screen z teledysku na YouTube: Alex C., Yass - Du hast den schönsten Arsch der Welt (https://www.youtube.com/channel/UC8BlCHhfw6igFwZhq2UQzUw) Pamiętacie Du Hast Den Schönsten Arsch der Welt? Gorący hit doczekał się odjechanej wersji!

Du Hast Den Schönsten Arsch der Welt, czyli jeden z najważniejszych hitów, którzy rządził na przełomie 2007/2008 roku! Zdecydowanie, to jeden z tych 'nieśmiertelnych' numerów, który już nigdy się nie znudzi. Pamiętacie jeszcze ten kawałek? Przypominamy jego historię - na ESKA.pl!

W życiu z największym sentymentem wspominamy dzieciństwo, wakacje, ale również muzykę. To właśnie ona towarzyszyła nam podczas wielu szczególnych, najbardziej wyjątkowych momentów. Postanowiliśmy wrócić do przeszłości i powspominać numery, które mogą wzbudzać największy sentyment. Na przełomie 2007/2008 roku królował megahit Apologize, czyli debiutancki singiel OneRepublic. Swoją drogą za odkrycie zespołu odpowiada sam Timbaland. Świat podbijała również wtedy Alicja Keys z hitem No One, Leona Lewis z Bleeding Love, Rihanna z Don't Stop The Music, Nicole Scherzinger z Baby Love, czy Kate Ryan z Voyage Voyage. W Polsce zdecydowanie najpopularniejszym hitem był numer zatytułowany Du Hast Den Schönsten Arsch Der Welt. Rozgrzewał ludzi dosłownie wszędzie: w klubach, na dyskotekach, domówkach czy imprezach plenerowych. Słuchacze Radia ESKA pokochali ten numer - właśnie na przełomie 2007/2008 roku. Temperaturę podnosił i może wciąż podnosi gorący teledysk, który emitowany był we wszystkich największych muzycznych stacjach telewizyjnych. Pamiętacie jeszcze ten kawałek?!

Viki Gabor pokazała nam swoją playlistę! Oto jej ulubione hity:

Du Hast Den Schönsten Arsch der Welt - megahit 2007/2008

Du Hast Den Schönsten Arsch der Welt to piosenka, której autorem jest DJ i producent z Hamburga - Alex C. Wspomagany jest w tym nagraniu przez wokalistkę, znaną jako Y-Ass. Zdecydowanie, to przełomowy numer w karierze Alexa Christensena. Otrzymała pozytywne recenzje, podbiła taneczne i radiowe listy hitów, a po wszystkim została wydana w kilku językach świata m.in. hiszpańskim, francuskim, czeskim i holenderskim, a także w języku angielskim jako Sweetest Ass in the World. Poniżej dokładna lista:

  • The Soundlovers - Run-a-way (oryginalna wersja) (angielski)
  • Alex C ft. Y-ass - Sweetest Ass in the World (angielski)
  • Alex C ft. Y-ass - Tu as le plus beau cul du monde (francuski)
  • Alex C ft. Y-ass - Tienes el culo más bello del mundo (hiszpański)
  • Mr. Vee & Michaela - Máš nejhezčí zadek na světě (czeski)
  • Trasero - Lekkerste kont van het land (holenderski)
  • Släm - Sul On Kõige Kaunim Kann (estoński)

Zobacz: Kryzys w branży rozrywkowej - czy to koniec koncertów wielkich gwiazd w Polsce?

Historia piosenki Du Hast Den Schönsten Arsch der Welt, jest jednak dłuższa. Alex C, tworząc numer postanowił wykorzystać sample z utworu Run Away, za który odpowiada włosko-argentyński zespół The Soundlovers. Piosenkę przerabiał również Basshunter, tworząc Bass My Ass. Za legendarny numer wziął się również doskonale znany, Shaun Baker. Producent, którego znacie z hitów: Hey Hi Hello, Power czy V.I.P., czy Give, w wyjątkowy sposób przerobił Run Away, które jest obecnie jednym z najpopularniejszych hitów w Polsce.

Zobacz przeróbkę: Shaun Baker - nowa wersja Du Hast Den Schönsten Arsch der Welt! Run Away HITEM wiosny 2020?

Najnowsze