Pełnia

i

Autor: Canva

Astrologia i astronomia

Ostatnia pełnia Księżyca w tym roku. Koniecznie pamiętaj o tych dwóch rzeczach!

2023-12-13 10:41

Rytuały na pełnię Księżyca pomogą Wam wykorzystać magiczną energię. Dzięki obrzędom sprawisz, że Twoje marzenia i życzenia w krótkim czasie staną się rzeczywistością. Sprawdź nasze propozycje, dzięki którym nie tylko pozwolisz sobie na oczyszczenia, ale również przyciągniesz do siebie miłość.

Grudzień 2023 przyniesie nam wiele niesamowitych zjawisk, które będziemy mogli obserwować na nocnym niebie. Za nami kolejna zorza polarna, która rozświetliła horyzont feerią barw. Z kolei przed nami - noc meteorytów, pierwsza gwiazdka oraz pełnia Księżyca. Będzie to ostatnia możliwość w tym roku, by podziwiać Srebrny Glob w całej swojej okazałości. Pełnia w grudniu 2023 nazywana jest Zimnym Księżycem. Wszystko dlatego, że bezpośrednio nawiązuje do wyjątkowo długich i bardzo mroźnych nocy. Oczywiście, tak jak w przypadku tego zjawiska w innych miesiącach, zjawisko to będzie ściśle powiązane z naszym życiem. Księżyc silnie oddziałuje na nasze zdrowie, samopoczucie czy urodę. Co więcej, zgodnie z kalendarzem księżycowym odbywa się sadzenie roślin i zbiory.

IGNACY vs. HITY 2003. Jego wiedza muzyczna jest szokująca!

Pełnia Księżyca w grudniu 2023 - rytuały

Fazy Księżyca i rytuały to ściśle powiązane ze sobą elementy, dzięki którym możesz nieco pomóc losowi. Luna ma ogromny wpływ na życie człowieka, a eksperci od lat przypisują wyjątkowym zjawiskom astrologicznym pewne moce. Najbliższe zjawisko będzie intensywnie rezonowało z naszą psychiką jak i całym organizmem. Pełnia Księżyca w grudniu 2023 to moment, w którym Srebrny Glob i Słońce znajdą się po przeciwnych stronach Ziemi. Mówi się, że Księżyc w pełni ma największą moc, dlatego warto wykorzystać ten czas do wykonania odpowiednich obrzędów i małych ceremonii, które zwiększą skuteczność Waszych pragnień.

Pełnia w grudniu 2023 - rytuał oczyszczający

W nocy z 27 na 28 grudnia pozwól sobie na odrobinę relaksu, a nawet błogi chill w wannie. Zrób oczyszczającą kąpiel w soli przy zapalonej świecy. Koniecznie białej. Jej kolor oraz blask pozwolą odejść wszystkim Twoim troskom i złym myślom. W ich miejscach pojawi się czystość i spełnienie. Leżąc w wannie wyobrażaj sobie jak negatywne emocje opuszczają Twoje ciało.

Pełnia w grudniu 2023 - rytuał miłosny

Udaj się w miejsce, w którym Księżyc będzie w pełni widoczny, a następnie odpal białą świecę lub palo santo. Napisz na kartce imię swojego ukochanego i zegnij ją trzy razy. Spal ją z pomocą ognia świecy w trakcie wypowiadając swoje najskrytsze życzenie.