Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18

i

Autor: Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - Oskar Cyms wygrywa 4. odcinek.

Programy

Oskar Cyms po raz drugi wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ibisz ma konkurencję!

2023-03-25 15:16

Takiej sytuacji jeszcze nie było. Zwycięzca ostatniego odcinka znowu staje na podium, czyli mamy dwie podwójne wygrane! Oskar Cyms zachwycił tym razem jako Passenger. Pierwsze 2 odcinki należały do Krzysztofa Ibisza, za to w 3. i 4. odcinku zwyciężył młodziutki Oskar Cyms. Czy jesteśmy właśnie świadkami narodzin nowej gwiazdy estrady? Tym razem do oceny jurorskiej dołożyła się Anna Dereszowska, główna bohaterka najnowszego serialu „Lulu” która z wielkim wdziękiem zastąpiła jednorazowo Małgorzatę Walewską.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - co działo się w 4. odcinku? Na pierwszy ogień poszła Natalia Janoszek jako Jack White z The White Stripes i dzielnie poradziła sobie z rockowym kawałkiem „Seven Nation Army”. Następnie, na parkiet w imieniu Moloko zaprosiła nas Julka Kamińska. We wcieleniu Roisin Murphy pięknie zaśpiewała melodyjny, choć trudny do powtórzenia utwór „Sin git back”. Czy udało jej się osiągnąć tę niebywałą lekkość wokalistki? Piotr Stramowski zaśpiewał po polsku w skórze Janusza Panasewicza z Lady Punk w towarzystwie gitarzysty Wuja w roli Janka Borysewicza. Piosenkę „Marchewkowe pole” zagarnął z wielką gracją. Kasia Kołeczek ponownie zmierzyła się z trudnym utworem, który wymagał od niej wielkiego skupienia i unieruchomienia. Zaczarowała wszystkich utworem „Wildest Moments” w wykonaniu Jassie Ware. Daniel Jaroszek wylosował bardzo pozytywną postać i miał mnóstwo świetnej zabawy ucząc się kobiecego seksapilu. Z windy wysiadł w roli zakręconej Beth Ditto z zespołu Gossip i zaśpiewał jej znany utwór „Move in the Right Direction”. Młody łamacz kobiecych serc, Oskar Cyms bez trudu poradził sobie z utworem „Let her go” jako Passenger i tak samo, jak wykonawca, świetnie zagrał na gitarze. Po tym kawałku nie opędzi się od kolejnych wielbicielek. Do zielonej krainy reggae zabrał nas Krzysztof Ibisz, który jak zwykle rozbawił jurorów, tym razem stając się Bobem Marleyem. Dbając o każdy szczegół wykonania, zaśpiewał „Is this love”. Na koniec odpaliła petarda, czyli Daria Marx w najnowszym hitem Miley Cyrus. Dobitnie pokazała na scenie siłę wyzwolonych kobiet, a jej głos w utworze „Flowers” do złudzenia przypominał oryginał. 

Oskar Cyms - kim jest? Wiek, wzrost, skąd pochodzi, My Girl, piosenki, dziewczyna, 365 dni, Instagram, TikTok

Daria od hitu Paranoia jako Miley Cyrus w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Oskar Cyms wygrał 4. odcinek

Odcinek wygrał Oskar Cyms jako Passenger. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji DIOZ, która pomaga zwierzakom. - Ja wstałam, miałam ciarki, bo naprawdę wyczarowałeś taką magię z całą tą inscenizacją. Głos fantastyczny, 1 do 1, czysto zaśpiewane, pięknie, wszystkie dźwięki wyciągnięte, ta gitara… naprawdę, mistrz! Dziękuję ci pięknie za to wzruszenie - powiedziała po jego występie Anna Dereszowska ze łzami w oczach.  

Oskar Cyms - kim jest artysta od hitu Daj mi znać? Teraz zachwyca utworem Nic więcej!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 4. WYNIKI

Tabela wyników w 4. odcinku:

  1. Oskar Cyms
  2. Piotr Stramowski
  3. Daniel Jaroszek
  4. Daria Marx
  5. Julia Kamińska
  6. Kasia Kołeczek
  7. Natalia Janoszek
  8. Krzysztof Ibisz