Oskar Cyms - kim jest artysta od hitu Daj mi znać? Teraz ruszył z utworem Nic więcej!

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy

Oskar Cyms - kim jest artysta od hitu Daj mi znać? Teraz zachwyca utworem Nic więcej!

2023-01-17 12:21

Oskar Cyms po sukcesie radiowym singla Daj mi znać, wydaje kolejny, nie mniej przebojowy utwór - Nic więcej. To kolejna odsłona twórczości Oskara. Artysta dał się poznać szerszej publiczności w międzynarodowym przeboju My Girl do filmu 365 dni: Ten Dzień, czy Daj mi znać. Melodyjny, wpadający w ucho utwór Nic więcej dopełnia klip utrzymany w subtelnym klimacie retro.

Spis treści

  1. Oskar Cyms - kim jest?

Oskar Cyms - kim jest artysta od hitu Daj mi znać? Młody wokalista idzie za ciosem i po sukcesie tego utworu wydaje kolejny. Nowa piosenka Nic więcej ma szansę na podbicie radiowych list hitów, w tym oczywiście Gorącej 20 Radia ESKA. Tak mówi Oskar Cyms o swoim nowym utworze: Miłość to najważniejsza cząstka życia każdego z nas, niezależnie od formy oraz sposobu jej okazywania jest elementem, który dopełnia nasze życie. Każda miłość przeżywa zawirowania, jednak prawdziwe uczucie stanowi życiowy kierunek, drogowskaz czy też zorzę rozlaną po nieboskłonie, w której można zatonąć.

Nowości Muzyczne 2023 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Te odkrywcze hity mają 20 lat! Pamiętacie wszystkie?

Oskar Cyms - kim jest?

Cyms to młody muzyczny debiutant, pochodzący z małego miasteczka Nowe, leżącego nad Wisłą na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Wprawdzie od kilku lat wrzuca do sieci covery znanych artystów i bierze udział w licznych konkursach muzycznych, to szeroka, w pełnym tego słowa znaczeniu publiczność mogła go poznać na całym świecie w hicie Netflixa, filmie 365 dni: Ten Dzień. Zaśpiewana przez niego ballada My Girl stała się międzynarodowym przebojem i była jedną z najchętniej wyszukiwanych numerów w serwisach streamingowych na świecie. Jego barwa głosu zachwyciła międzynarodową publiczność o czym świadczą setki komentarzy na jego kanale YouTube. Tylko w pierwszą dobę, w popularnej aplikacji Shazam jego piosenkę wyszukało ponad 100 tyś osób z całego świata! Po zaledwie kilku dniach jego utwór znalazł się w TOP3 światowego rankingu.

Po singlu Daj mi znać, Nic więcej to kolejna zapowiedź nowego materiału od artysty.