Oscary 2018 - kiedy ceremonia? DATA, GODZINA

2018-01-24 14:12
Oscary 2018 - kiedy ceremonia? DATA, GODZINA
Autor: fot. VALERIE MACON/AFP/EAST NEWS Oscary 2018

Na to czekają wszyscy wielbiciele kina! Na ESKA.pl poznacie dokładną datę i godzinę rozpoczęcia ceremonii wręczenia Oscarów 2018.

Oscary 2018 - kiedy ceremonia? Takie pytanie zadają sobie wielbiciele kina na całym świecie. Gala wręczenia najważniejszych filmowych nagród świata zawsze przyciąga przed ekrany wielu widzów. To wydarzenie jest nie tylko prezentacją najlepszych filmów, ale też wspaniale wyreżyserowanym spektaklem, galą mody i okazją, do zapoznania się z poglądami aktorów. Data i godzina ceremonii to informacje, które powinniście poznać już teraz.

Oscary 2018 - nominacje. Muzyka filmowa i najlepsze piosenki

Autor: brak danych

Nominacje do Oscarów przyznano 23.01.2018. Jakie kawałki walczą o Oscara w muzycznych kategoriach? Sprawdźcie - na ESKA.pl

Oscary 2018 - data

Ceremonię rozdania Oscarów 2018, zaplanowano na 4 marca. Tego dnia, w słynnym Dolby Theatre, zostanie rozłożony czerwony dywan, po którym przejdą największe gwiazdy światowego kina.

Oscary 2018 - godzina

O której rozpocznie się ceremonia? W USA wydarzenie zaplanowano na godzinę 20:00. W Polsce będzie wtedy 02:00 nad ranem. Nocne marki na pewno doczekają do tej godziny, żeby obejrzeć galę. Gdzie będą mogli to zrobić? Prawdopodobnie, tak jak w poprzednich latach, transmisja będzie prowadzona przez Canal+. Możliwe też, że w sieci pojawią się relacje online z ceremonii. Nie możecie się już doczekać Oscarów 2018?

Złote maliny 2018 NOMINACJE - największe gwiazdy tym razem zaliczyły wtopę
Złote maliny 2018 NOMINACJE - największe gwiazdy tym razem zaliczyły wtopę

Autor: brak danych

Zanim poznamy najlepsze filmy roku, przyjrzyjmy się tym najgorszym. Zobaczcie, które produkcje zdobyły nominacje do niechlubnej nagrody Złotej maliny 2018.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze