Orange Warsaw Festival 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY

2017-09-05 17:41
Orange Warsaw Festiwal 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY
Autor: fot./facebook.com/OrangeWarsawFestival/ Oficjalne logo Orange Warsaw Festiwal 2018

Orange Warsaw Festival 2018 to wydarzenie, na które czekają fani muzyki z całej Polski! Na ESKA.pl piszemy o naszych przewidywaniach dotyczących imprezy.

Orange Warsaw Festival 2018 - data, miejsce i bilety na wydarzenie to sprawy o które najczęściej pytają wszyscy Ci, którzy planują wybrać się na 11 odsłonę festiwalu. Choć żadne informacje nie zostały jeszcze podane przez organizatorów, to pamiętając poprzednie edycje możemy już snuć przypuszczenia.

Orange Warsaw Festival 2018 - DATA

Orange Warsaw Festival już od kilku lat jest organizowany w czerwcu. Możemy więc z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że tak będzie i tym razem. Zagadką pozostaje tylko dokładna data Orange Warsaw Festival 2018 ale skoro dwie ostatnie edycje przypadały na początek czerwca to podobnego terminu spodziewamy się w nadchodzącym roku.

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Autor: brak danych

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

Orange Warsaw Festival 2018 - GDZIE

Tego możemy być niemal pewni. Od trzech lat Orange Warsaw Festival odbywa się na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec i jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidywalnego to Orange Warsaw Festival 2018 również będzie tam miał miejsce. Jest to wręcz idealne miejsce na zorganizowanie tak dużego festiwalu. Lokalizację chwalą sobie zarówno występujący podczas imprezy zespoły jak i festiwalowicze.

Orange Warsaw Festival 2018 - BILETY

Na poprzednie edycje festiwalu można było kupić bilety w trzech kategoriach: Early Bird, Regular i Final Call. Prawdopodobnie ten sam system będzie obowiązywał podczas Orange Warsaw Festival 2018 przy czym najwcześniej do sprzedaży wejdą bilety Early Bird. Ceny utrzymywane są na stałym poziomie i wahają się od około 200 zł za normalny bilet jednodniowy do około 400 zł za dwudniowy karnet.

Open'er 2018 BILETY - kiedy i za ile?

Autor: brak danych

Open'er 2018. BILETY na festiwal do kupienia od 1.09.2017! Informacje ujawnili na Facebooku organizatorzy wydarzenia. Ile będą kosztować? Sprawdźcie na ESKA.pl

Wspomnienia z Orange Warsaw Festival

Oczywiście tym na co wszyscy czekają jest ogłoszenie gwiazd festiwalu. Zanim to nastąpi możemy przypomnieć sobie któryś z występów poprzedniej edycji. Na przykład świetny koncert Kings Of Leon.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze