OPUS: 19-latek z Polski zebrał pół miliona na konkurencję dla Spotify

2017-07-20 18:48

Nastolatek z Polski zebrał pół miliona złotych w dwa dni na rozwój swojej platformy muzycznej OPUS. Mateusz Mach chce przeprowadzić rewolucję streamingową, która wyprze Spotify!

Opus wygryzie Spotify i Tidal? 19-letni Polak Mateusz Mach wymyślił zupełnie nową platformę muzyczną, która ma rozpocząć rewolucję w świecie streamingu. Dzięki zastosowaniu innowatorskich rozwiązań, do młodych twórców ma trafić aż 98% dochodu z utworów. Aktualnie chłopak jest na etapie zbierania funduszy na swój projekt i trzeba przyznać, że idzie mu to rewelacyjnie. Dzięki zbiórce na rozwój Opus w zaledwie kilka dni zebrano ponad 500 tysięcy złotych! Mateusz zapowiada, że projekt ma szansę wejść na rynek chiński już za dwa lata.

Mateusz Mach - kim jest?

Pochodzący z Lęborka nastolatek jest studentem New York University w Abu Dhabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Prywatnie Mateusz jest wielkim fanem hip-hopu. Poniżej możecie obejrzeć filmik, w którym Mateusz Mach i pozostali twórcy opus Foundation opowiadają (w języku angielskim) o swoim innowacyjny projekcie, który już wkrótce może zmienić rynek muzyczny. 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze