Karolina Lizer

i

Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Opole PREMIERY 2022 wygrywa Karolina Lizer! Jej występ zrobił największe wrażenie

2022-06-19 11:50

Premiery w Opolu 2022 za nami. Poznaliśmy już zwycięzców konkursu, który przy każdej edycji festiwalu cieszy się niesamowitą popularnością. Kto wyśpiewał sobie prestiżowy tytuł i upragnioną wygraną? Który utwór zdobył najwięcej głosów od publiczności?

Opole 2022 - wyniki. Kto wygrał Premiery i Debiuty? To właśnie te konkursy budzą najwięcej emocji wśród widzów. Występy na deskach opolskiego teatru to wielkie wyróżnienie dla wszystkich artystów, którzy biorą udział w tym legendarnym wydarzeniu. Przypomnijmy, że polski festiwal muzyczny jest organizowany od 1963 roku. Przez te wszystkie lata byliśmy świadkami narodzin wielkich gwiazd, które właśnie tam święciły swoje triumfy. Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak - to tylko niektóre nazwiska. W tym roku publiczność nie mogła doczekać się Debiutów i Premier. Ten drugi konkurs cieszył się największym zainteresowaniem, ponieważ artyści walczyli o tytuł najlepszej piosenki tego roku. Który utwór zdobył najwięcej głosów?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kto prowadzi Opole 2022? Prowadzący to doskonale znane gwiazdy!

Wszyscy znają ten HIT [What You Say] Kto był pierwszy? | ESKA XD - Ale to już było! #39

Opole 2022 Premiery - kto wygrał?

Podczas koncertu Premiery na opolskiej scenie zaprezentowało się dziesięciu wokalistów i wokalistek zakwalifikowanych przez Radę Artystyczną 59. KFPP. Zagrali m.in. Marien, Filip Lato, Wojciech Cugowski, Chemia i Sabina Szewczyk. Zwycięstwo wyśpiewała sobie Karolina Lizer wykonując piosenkę "Czysta woda".

Sonda
Opole 2022 Premiery. Jak oceniasz zwycięski występ?