Opole 2018 - DATA. Kurski zapowiedział aż 6 koncertów i nowy program w TVP

2018-01-31 16:27
Opole 2018 - DATA. Kurski zapowiedział aż 6 koncertów i nowy program w TVP
Autor: fot. wbf Opole 2018 - DATA. Kurski zapowiedział aż 6 koncertów i nowy program w TVP

Opole 2018 w nowej formie wraca do Telewizji Polskiej! Kiedy się odbędzie i co dokładnie się zmieni? O ustaleniach Jacka Kurskiego z prezydentem Opola - piszemy na ESKA.pl

Opole 2018 - data festiwalu ogłoszona podczas specjalnej konferencji prasowej w siedzibie Telewizji Polskiej. Prezes stacji, Jacek Kurski, zapowiedział aż sześć koncertów i zupełnie nowy program w TVP. Kiedy jest Opole 2018? Termin 55. edycji wydarzenia ucieszy wiele osób. Kolejny raz Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się w czerwcu. Święto wszystkich miłośników polskich hitów odbędzie się w opolskim amfiteatrze.  

Opole 2018 - data

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej 2018, czyli jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce odbędzie się w dniach 8-10 czerwca. Transmisja wydarzenia odbędzie się w TVP 1.

Opole 2018 program i gwiazdy - czy tym razem nie będzie bojkotu?

Autor: brak danych

  Opole 2018 - program i gwiazdy właśnie zapowiedzianego festiwalu to informacje, które najbardziej interesują Polaków. Tym razem dochodzi jednak jeszcze jedno pytanie - czy tym razem nie będzie bojkotu? Obawiają się tego wszyscy, którzy pamiętają zamie

Opole 2018 - koncerty, nowy program w TVP

Opole 2018 to sześć koncertów - codziennie, każdego wieczoru przez trzy dni od 8-10 czerwca po dwa koncerty. Zaplanowano koncert: Premiery, Debiuty oraz Od Opola do Opola. Oprócz tego odbędzie się koncert na 100-lecie niepodległości Polski, na 55-lecie KFPP w Opolu oraz przegląd największych, najbardziej popularnych piłkarskich piosenek. Ten ostatni odbędzie się z na cztery dni przed Mundialem w Rosji, który pokaże TVP. Jak zdradził Jacek Kurski, widzowie wybiorą piosenkę, która zagrzeje reprezentację Polski na rosyjskich boiskach.

TVP 1 od wiosny 2018 wyemituje program pt. Od Opola do Opola, który będzie zapowiedzią festiwalu. Jak informują Wirtualne Media, emisja w każdą niedzielę po godzinie 21:00.

Wiadomość o tym, że Opole 2018 zbliża się wielkimi krokami bardzo ucieszyła wiele osób. Niektórzy bali się o przyszłość imprezy po zamieszaniu do jakiego doszło podczas organizacji zeszłorocznej edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Wtedy, po burzy z polityką w tle - czerwcowe koncerty zostały przeniesione na wrzesień. Pojawiła się również informacja, że Opole 2017 odwołane. Na szczęście wszystko jest wyjaśnione i prezydent Opola, Arkadiusz Wiśniewski podpisał porozumienie z prezesem TVP, Jackiem Kurskim.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze