OPOLE 2014 - SuperPremiery. Sprawdź, kto wygrał! Zapis relacji na żywo na ESKA.pl [VIDEO]

2014-06-07 12:09

Festiwal OPOLE 2014 - SuperPremiery. Zapis relacji na żywo z koncertu SuperPremier na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu - tu dowiesz się kto wystąpił, jaką piosenkę zaśpiewał i co działo się na opolskiej scenie. Bądź na bieżąco z ESKA.pl!  

Festiwal OPOLE 2014 - SuperPremiery. Zapis relacji na żywo z koncertu SuperPremier na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu - tu dowiesz się kto wystąpił, jaką piosenkę zaśpiewał i co działo się na opolskiej scenie. Bądź na bieżąco z ESKA.pl!


22:30 A SuperPremierą została... Piosenka Haliny Mlynkovej - Ostatni Raz!

22:21 Przed ujawnieniem SuperPremiery czeka nas wręczenie nagród pozaregulaminowych. Pierwszą z nich wygrywa KOMBII - nagrodą jest możliwość dania koncertu z udziałem Polskiej Orkiestry Radiowej. Nagrodę od czytelników SuperExpressu w postaci kampanii reklamowej wartej 100 000 zł otrzymuje zespół Piersi! Kolejna nagroda to SuperNagroda Internautów 100 000 na kampanię promocyjną w sieci - dla Eweliny Lisowskiej.

22:15 Ryszard Rynkowski zakończył swój występ - wyniki SuperPremier poznamy już za chwilę! Ale najpierw Ryszard Rynkowski i Jacek Cygan odbierają podwójną platynową płytę za krążek Złota Kolekcja.

22:03 Już niedługo poznamy wyniki i dowiemy się, która piosenka została SuperPremierą 2014! Tymczasem Ryszard Rynkowski śpiewa o tym, że Dziewczyny Lubią Brąz i o tym, że Jedzie Pociąg z Daleka...

21:56 I kolejny zaskakujący duet - Natalia Szroeder i Jacek Cygan w piosence Za Młodzi Za Starzy. Jacek Cygan stanowczo jest lepszym tekściarzem, niż wokalistą ;)

21:48 Na scenie Ryszard Rynkowski i Sylwia Grzeszczak! Zaśpiewają razem Szczęśliwej Drogi Już Czas. Sylwia jest obdarzona wyjątkowo mocnym głosem i dziś chyba w świetnej formie - jej wokal naprawdę robi wrażenie. Publiczność jest zachwycona i nagradza wykon solidnymi oklaskami!

21:42 Widzowie mają teraz szansę oddawać ostatnie głosy na swoje ulubione SuperPremiery.

21:37 Na deser ostatni uczestnik - Mrozu z chórem Sound'n'Grace - Nic Do Stracenia. To najbardziej energiczna - poza propozycją Piersi - kandydatka do SuperPremiery 2014!


21:31 Pora na ostatnią uczestniczkę płci żeńskiej - Halinę Młynkovą i utwór Ostatni Raz. To poruszająca ballada, całkowicie różniąca się od przebojów, które Halina nagrywała z grupą Brathanki.


21:31 Chwila przerwy - Kasia Pakosińska rozmawia z weteranami polskiej piosenki: tekściarzem Jackiem Cyganem oraz wokalistą - Ryszardem Rynkowskim.

21:23 Na scenie KOMBII - Jak Pierwszy Raz. Wokalista, Grzegorz Skawiński, nie jest dziś w najlepszej formie - czy ma szansę na głosy widzów?


21:18 Najwyższy Czas... na piosenkę Stachursky'ego o takim właśnie tytule.


21:13 Pora na Maćka Maleńczuka z Psychodancingiem - kawałek Cygańska Dusza. Czy ten kawałek spodoba się widzom jak Ostatnia Nocka - poprzedni wielki przebój Maleńczuka w podobnym muzycznym klimacie?


21:05 LemON - AKE. Publiczność przywitała zespół bardzo ciepło - czyżby to właśnie Igor Herbut i spółka mieli zgarnąć dziś nagrodę dla SuperPremiery?


20:59 Czwarta propozycja to Adi Kowalski i Do Diabła z Miłością. Czy to właśnie ten przystojniak zgarnie dziś głosy telewidzów płci żeńskiej?


20:54 Na scenie Vox i Legendarne Melodie - z piosenką Tęczowy Most. Piosenki możecie posłuchać pod tym linkiem >>>  VOX To sceniczni wyjadacze z długim stażem - w tym zespole śpiewał kiedyś Ryszard Rynkowski.

20:45 Pora na Ewelinę Lisowską - We Mgle. Ewelina pojawiła się w stroju znanym z klipu. Czy stylizacja na Indiankę przyniesie jej szczęście i głosy telewidzów?


20:44 Piersi śpiewają właśnie piosenkę Zero 7 Zgłoś Się - to pierwsza z prezentowanych dziś kandydatek do tytułu SuperPremiery 2014! Nowy wokalista, Adam Asanov, naprawdę umie nawiązać kontakt z publicznością.


20:37 Na rozgrzewkę przed konkursowymi emocjami - na scenie Golec uOrkiestra i Młody Maj - SuperPremiera z 2013 roku!


20:35 Piękne gospodynie przedstawiają dziesiątkę uczestników SuperPremier.

20:32 Katarzyna Pakosińska z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Basia Kurdej-Szatan czyli blondynka z reklamy Play - już na scenie! To one poprowadzą dzisiejsze SuperPremiery.

20:26 Już za chwilę zaczynamy! Jesteście z nami? Komu będziecie kibicować? Ewelinie Lisowskiej, LemONowi, a może Maćkowi Maleńczukowi z Psychodancingiem? Czekamy na Wasze komentarze!

19:48 Szczegółowy program 51. KFPP w Opolu - czyli ściągawka: co, kto, jak, z kim i kiedy będzie się działo - TUTAJ.

19:00 Startujemy już o 20:30. TUTAJ możesz już posłuchać piosenek, które zostaną zaprezentowane na SuperPremierach!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze