OPOLE 2014 - SuperPremiery. Sprawdź, kto wygrał! Zapis relacji na żywo na ESKA.pl [VIDEO]

2014-06-07 12:09

Festiwal OPOLE 2014 - SuperPremiery. Zapis relacji na żywo z koncertu SuperPremier na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu - tu dowiesz się kto wystąpił, jaką piosenkę zaśpiewał i co działo się na opolskiej scenie. Bądź na bieżąco z ESKA.pl!  

Festiwal OPOLE 2014 - SuperPremiery. Zapis relacji na żywo z koncertu SuperPremier na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu - tu dowiesz się kto wystąpił, jaką piosenkę zaśpiewał i co działo się na opolskiej scenie. Bądź na bieżąco z ESKA.pl!


22:30 A SuperPremierą została... Piosenka Haliny Mlynkovej - Ostatni Raz!

22:21 Przed ujawnieniem SuperPremiery czeka nas wręczenie nagród pozaregulaminowych. Pierwszą z nich wygrywa KOMBII - nagrodą jest możliwość dania koncertu z udziałem Polskiej Orkiestry Radiowej. Nagrodę od czytelników SuperExpressu w postaci kampanii reklamowej wartej 100 000 zł otrzymuje zespół Piersi! Kolejna nagroda to SuperNagroda Internautów 100 000 na kampanię promocyjną w sieci - dla Eweliny Lisowskiej.

22:15 Ryszard Rynkowski zakończył swój występ - wyniki SuperPremier poznamy już za chwilę! Ale najpierw Ryszard Rynkowski i Jacek Cygan odbierają podwójną platynową płytę za krążek Złota Kolekcja.

22:03 Już niedługo poznamy wyniki i dowiemy się, która piosenka została SuperPremierą 2014! Tymczasem Ryszard Rynkowski śpiewa o tym, że Dziewczyny Lubią Brąz i o tym, że Jedzie Pociąg z Daleka...

21:56 I kolejny zaskakujący duet - Natalia Szroeder i Jacek Cygan w piosence Za Młodzi Za Starzy. Jacek Cygan stanowczo jest lepszym tekściarzem, niż wokalistą ;)

21:48 Na scenie Ryszard Rynkowski i Sylwia Grzeszczak! Zaśpiewają razem Szczęśliwej Drogi Już Czas. Sylwia jest obdarzona wyjątkowo mocnym głosem i dziś chyba w świetnej formie - jej wokal naprawdę robi wrażenie. Publiczność jest zachwycona i nagradza wykon solidnymi oklaskami!

21:42 Widzowie mają teraz szansę oddawać ostatnie głosy na swoje ulubione SuperPremiery.

21:37 Na deser ostatni uczestnik - Mrozu z chórem Sound'n'Grace - Nic Do Stracenia. To najbardziej energiczna - poza propozycją Piersi - kandydatka do SuperPremiery 2014!


21:31 Pora na ostatnią uczestniczkę płci żeńskiej - Halinę Młynkovą i utwór Ostatni Raz. To poruszająca ballada, całkowicie różniąca się od przebojów, które Halina nagrywała z grupą Brathanki.


21:31 Chwila przerwy - Kasia Pakosińska rozmawia z weteranami polskiej piosenki: tekściarzem Jackiem Cyganem oraz wokalistą - Ryszardem Rynkowskim.

21:23 Na scenie KOMBII - Jak Pierwszy Raz. Wokalista, Grzegorz Skawiński, nie jest dziś w najlepszej formie - czy ma szansę na głosy widzów?


21:18 Najwyższy Czas... na piosenkę Stachursky'ego o takim właśnie tytule.


21:13 Pora na Maćka Maleńczuka z Psychodancingiem - kawałek Cygańska Dusza. Czy ten kawałek spodoba się widzom jak Ostatnia Nocka - poprzedni wielki przebój Maleńczuka w podobnym muzycznym klimacie?


21:05 LemON - AKE. Publiczność przywitała zespół bardzo ciepło - czyżby to właśnie Igor Herbut i spółka mieli zgarnąć dziś nagrodę dla SuperPremiery?


20:59 Czwarta propozycja to Adi Kowalski i Do Diabła z Miłością. Czy to właśnie ten przystojniak zgarnie dziś głosy telewidzów płci żeńskiej?


20:54 Na scenie Vox i Legendarne Melodie - z piosenką Tęczowy Most. Piosenki możecie posłuchać pod tym linkiem >>>  VOX To sceniczni wyjadacze z długim stażem - w tym zespole śpiewał kiedyś Ryszard Rynkowski.

20:45 Pora na Ewelinę Lisowską - We Mgle. Ewelina pojawiła się w stroju znanym z klipu. Czy stylizacja na Indiankę przyniesie jej szczęście i głosy telewidzów?


20:44 Piersi śpiewają właśnie piosenkę Zero 7 Zgłoś Się - to pierwsza z prezentowanych dziś kandydatek do tytułu SuperPremiery 2014! Nowy wokalista, Adam Asanov, naprawdę umie nawiązać kontakt z publicznością.


20:37 Na rozgrzewkę przed konkursowymi emocjami - na scenie Golec uOrkiestra i Młody Maj - SuperPremiera z 2013 roku!


20:35 Piękne gospodynie przedstawiają dziesiątkę uczestników SuperPremier.

20:32 Katarzyna Pakosińska z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Basia Kurdej-Szatan czyli blondynka z reklamy Play - już na scenie! To one poprowadzą dzisiejsze SuperPremiery.

20:26 Już za chwilę zaczynamy! Jesteście z nami? Komu będziecie kibicować? Ewelinie Lisowskiej, LemONowi, a może Maćkowi Maleńczukowi z Psychodancingiem? Czekamy na Wasze komentarze!

19:48 Szczegółowy program 51. KFPP w Opolu - czyli ściągawka: co, kto, jak, z kim i kiedy będzie się działo - TUTAJ.

19:00 Startujemy już o 20:30. TUTAJ możesz już posłuchać piosenek, które zostaną zaprezentowane na SuperPremierach!

Najnowsze