Open'er Festival 2021 - czy się odbędzie? Organizatorzy wydali oświadczenie!

2021-03-02 12:03
Open'er Festival
Autor: MAREK ZAJDLER/East News

Wiele osób czeka z utęsknieniem na koncerty i muzyczne festiwale. Jednym z nich jest Open'er Festival, który został zaplanowany na końcówkę czerwca 2021 roku. Czy popularne wydarzenie się odbędzie? Mimo trwającej pandemii, organizatorzy jednego z największych festiwali muzycznych przekazali wieści odnośnie imprezy.

Open'er Festival 2021 - czy się odbędzie? Organizatorzy wydali oświadczenie! Open'er Festival to muzyczne wydarzenie, które co roku przyciąga tysiące osób. Nic dziwnego - to nie tylko koncerty największych gwiazd muzyki, reprezentujące odmienne gatunki muzyczne, ale także przygoda i wspomnienia na całe życie! Każdy zawsze znajdzie coś dla siebie i może liczyć na niezapomniane emocje i radosne chwile. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele planów i ze względu na obostrzenia, festiwale i koncerty nie odbywały się. Tak również było w przypadku Open'er Festival 2020, podczas którego na scenie mieli zaprezentować między innymi: Taylor Swift, Twenty One Pilots czy też Charli XCX. Jak będzie w tym roku?

Koncerty przełożone na 2021 rok

Open'er Festival 2021 - oświadczenie

Czy Open'er Festival 2021 się odbędzie? Mamy dla was dobrą informację! Organizatorzy muzycznego wydarzenia opublikowali ważny komunikat, w którym przekonują, że tegoroczny festiwal się odbędzie, jednak na ten moment nie wiadomo w jakiej formie. Wszystko zależy od sytuacji związanej z pandemią w naszym kraju i nie tylko. Fani Open'era po cichu wierzą, że stacjonarny festiwal się odbędzie i będą mogli korzystać z muzycznych atrakcji na całego. Poniżej możecie przeczytać oświadczenie opublikowane przez organizatorów Open'er Festival.

Open’erowiczki, Open’erowicze!

Odbędzie się czy się nie odbędzie? W jakiej formie? Jaka jest sytuacja? Mówimy jaki jest stan na dzisiaj. Od 12 miesięcy robimy absolutnie wszystko co w naszej mocy, aby sprostać temu historycznemu wyzwaniu. Od wielu miesięcy przygotowujemy tegoroczną edycję i pracujemy nad różnymi rozwiązaniami, zależnymi od rozwoju sytuacji pandemicznej. Scenariuszy jest wciąż kilka, ale dzisiaj możemy już powiedzieć, że mamy przygotowaną również wersję specjalną, wyjątkową i jednorazową na okres przejściowy, jeżeli tego wyścigu z czasem w roku 2021 nie wygramy. Codziennie monitorujemy zmiany na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym, wraz z naszymi koleżankami i kolegami z całej Europy. Nie ma co powtarzać banałów, ale wszyscy wiemy, że kluczowa dla festiwalowego lata jest dynamika procesu szczepień. Każdy dzień przynosi nowe wiadomości – czasem dobre, czasem złe, a w ubiegłym tygodniu pojawił się brytyjski plan, który ma duży wpływ na cały europejski rynek muzyczny. Jesteśmy realistami i mamy jeszcze większą wiedzę zdobytą przez ostatni rok. W najbliższym czasie otrzymamy pełen obraz tego, jak wyglądać będzie lato 2021. Wszystkie informacje będziemy Wam przekazywać możliwie jak najszybciej. Festiwal się odbędzie. W jakiej formule? Tę odpowiedź przyniosą nam najbliższe tygodnie. A na koniec – wszyscy zdajemy sobie sprawę, że to kwestia czasu, ale w tych trudnych chwilach widzimy już przyszłość festiwali w jasnych barwach. Będzie dobrze! Dziękujemy, że nas wspieracie i jesteście z nami!

Open’er Team

Najnowsze