Open'er 4.07.2018 - koncerty, których nie możecie przegapić!

2018-07-04 18:25
Open'er 4.07.2018 - koncerty, których nie możecie przegapić!
Autor: fot. Pawel Skraba/REPORTER Open'er Festival

Open'er Festival 2018 startuje 4 lipca! Program na ten dzień zapowiada się imponująco. Na ESKA.pl piszemy o środowych koncertach, których po prostu nie możecie przegapić!

Open'er - 4.07.2018 to data rozpoczęcia festiwalu. Jedno z najważniejszych europejskich wydarzeń muzycznych przyciąga rzeszę fanów muzyki, którzy chcą obejrzeć na żywo występy gwiazd z całego świata! A jest w czym wybierać! Już pierwszego dnia na scenach pojawi się wielu znakomitych artystów. Na których artystów koniecznie trzeba się wybrać? Zobaczcie nasze propozycje środowych koncertów, których nie możecie przegapić!

Open'er Festival 2018: program, line-up

Jarecki - Orange Main Stage 16:30

Jarecki, czyli Jarosław Kubów, to raper i wokalista, który zdobył uznanie jako członek grupy Kultórwa. Jarecki łączy w swojej muzyce hip-hop, soul i jazz, co czyni go bardzo wszechstronnym artystą. Jednym z jego najlepszych utworów jest kawałek Lepiej.

Noel Gallagher’s High Flying Birds - Orange Main Stage 18:00

Noel Gallagher’s High Flying Birds to grupa założona przez byłego członka legendarnego zespołu Oasis. Wraz ze swoim bratem Liamem wylansowali takie hity jak Wonderwall czy Don't Look Back In Anger. Jako solowy artysta Noel dowodzi, że jest prawdziwym muzycznym geniuszem! Posłuchajcie piosenki Holy Mountain.

Kortez - Tent Stage 19:00

Po koncercie Noela Gallagher koniecznie przenieście się do Tent Stage, by zobaczyć choć fragment koncertu Korteza. Polski wokalista zasłynął płytą Bumerang z 2015 roku, na której znalazł się hit Zostań. W 2017 wydał zaś Mój dom - płytę, która potwierdza jego klasę. Utwory takie jak Dobrze, że cię mam, czy We dwoje, pokazują niezwykłą wrażliwość Korteza.

Nick Cave and the Bad Seeds - Orange Main Stage 20:00

Tego zespołu nie trzeba nikomu przedstawiać. Grupa kierowana przez charyzmatycznego Nicka Cave'a to giganci muzyki! Uważani za jeden z najbardziej wpływowych zespołów świata Nick Cave and the Bad Seeds od 34 lat gromadzą na swoich koncertach tłumy. Nie inaczej będzie na Open'er Festival 2018.

Arctic Monkeys - Orange Main Stage 22:00

Arctic Monkeys to gwiazdy wieczoru pierwszego dnia Open'er Festival 2018. W środę 4 lipca zagrają swoje największe hity, do których należą Snap out Of It oraz słynne Do I Wanna Know. Na nowej płycie Tranquility Base Hotel & Casino prezentują zupełnie inne podejście do własnej muzyki. Piosenek z tego albumu na pewno nie zabraknie podczas ich koncertu.

Chvrches - Tent Stage 1:30

Doskonałym zakończeniem pierwszego dnia Open'er Festival 2018 może być koncert Chvrches. To szkockie trio tworzy muzykę z pogranicza rocka, popu i elektroniki. Dziennikarze muzyczni z całego świata uważają ich za jeden z najbardziej obiecujących młodych zespołów na świecie.

Open'er 2018 - kto i kiedy zagra?

Wymieniliśmy tylko niektóre z gwiazd pierwszego dnia Open'er Festival 2018! Świetnych wykonawców jest zaś znacznie więcej! By zobaczyć, kiedy grają i dobrze rozplanować koncerty, zajrzyjcie w rozpiskę godzinową występów całego festiwalu.

Open'er 2018 - HARMONOGRAM. Rozpiska godzinowa występów

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze