Edzio Rap - One przychodzą, odchodzą

i

Autor: tiktok.com/@edziorap

One przychodzą odchodzą stale - o co chodzi? Filmik robi furorę!

2022-03-22 12:31

One przychodzą odchodzą stale - to tekst. który stał się absolutnym hitem polskiego TikToka! Użytkownicy aplikacji żyją freestylowym występem, który na jednym z koncertów wykonał Edzio Rap. Przyniosło mu to dużą popularność w aplikacji. Na czym polega fenomen tego nagrania? Komentarze wszystko wyjaśniają!

Edzio Rap od dawna próbuje zrobić karierę muzyczną w naszym kraju. Wiele wskazuje na to, że TikTok pozwoli mu zdobyć wielu odbiorców, a to wszystko dzięki jednemu materiałowi wideo, który stał się viralem. Mowa o nagraniu z koncertu w Lublinie, podczas którego Edzio Rap wykonał fresstyle, który niedawno stał się memem. Postanowił przyjąć z dystansem żart, którego stał się bohaterem i wykonał fragment przeróbki tiktokowego hitu na scenie. Tekst "one przychodzą odchodzą stale, ty wiesz ze ja zostaje" wyjątkowo zapadł w pamięci internautów. Piszą, że nie może im wyjść z głowy. Posypały się tysiące komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE: Wersow straciła kontrolę nad swoim życiem. Teraz pomaga jej w tym aplikacja!

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Edzio Rap hitem na TikToku

Już niemal cały polski internet zna tekst "one przychodzą odchodzą stale, ty wiesz ze ja zostaje". Z komentarzy wynika, że kawałek może stać się prawdziwym hitem. Inni zaznaczają też, że nie traktują występu poważnie. "Podejrzewam że z 90% przyszło dla beki", "byłam i szczerze mogę powiedzieć, ze wszyscy totalnie cieszyli się na Edzia", "chciałbym tam być", "Edzio dziękuję, wyciągnąłeś mnie z depresji", " potrzebuje tego na Spotify" - to tylko niektóre z tysięcy wpisów internautów.

Sonda
Czy został ci w głowie tekst One przychodzą odchodzą stale?

Edzio Rap - kim jest?

Edzio Rap to tak naprawdę Piotr Bylina. Urodził się w 1995 roku i od dawna stara się wbić w świat polskiego rapu. W 2015 roku z freestylowcem Filipkiem wydał album Płyta Dekady. Chłopak brał też udział w walkach typu freak fight. Można było go zobaczyć w MMA czy High League.