One Direction

i

Autor: fot. Bulls One Direction

One Direction - koniec w 2016 roku? O porozumieniu 1D zawieszającym karierę zespołu na ESKA.pl

2015-08-25 11:40

One Direction rozwiąże się w marcu 2016 roku zgodnie z porozumieniem zawartym pomiędzy członkami zespołu w sierpniu 2015 roku - takie informacje serwuje jeden z brytyjskich tabloidów podając szczegóły zawieszenia kariery 1D. Zobaczcie już teraz, co według tytułu ustalili wokaliści.

Koniec One Direction to scenariusz oczywiście nieunikniony, ale nikt nie spodziewał się, że boysband zawiesi działalność tak szybko. Decyzję o zakończeniu kariery przez One Direction z pewnością przyśpieszyło odejście z zespołu Zayna Malika, bo jeśli wierzyć brytyjskiemu The Sun z grupą przyjdzie pożegnać się nam już w 2016 roku. Koniec One Direction w marcu 2016 roku zgodnie z informacjami tabloidu to efekt długich rozmów pomiędzy członkami 1D. Porozumienie One Direction w sprawie zawieszenia kariery zostało ponoć podpisane w Londynie w jeden z sierpniowych weeekendów 2015 roku. W nim m.in. data ostatniego koncertu One Direction i ustalenia na temat piątej płyty.

One Direction - koniec w 2016 roku

The Sun twierdzi, że koniec One Direction w 2016 roku oznacza ostatni koncert w karierze formacji 31 października 2015 roku w Sheffield w ramach One The Road Again Tour. Nowy, piaty album zespołu ma nie być już promowany trasą. Sam krążek oczywiście pojawi się i to najprawdopodobniej już w okresie świąt Bożego Narodzenia 2015. Longplay opatrzą najprawdopodobniej trzy single.

>> Pogoda na wrzesień 2015: długoterminowa prognoza - kiedy przyjdzie jesienna aura?

One Direction - solowe kariery członków 

Wraz z informacjami na temat końca One Direction w marcu 2016 roku dziennik przedstawił wizje solowych karier członków 1D. I tak Harry Styles ma podpisać solowy kontrakt z Sony. Niall Horan także ma skupić się na solowej karierze stawiając jednak w pierwszej kolejności na odpoczynek. Louisa Tomlinsona będziemy oglądać najprawdopodobniej jako jurora X Factor UK. Z kolei Liam Payne zamierza ponoć zająć się pisaniem tekstów piosenek dla innych artystów.

Zanim ostatecznie pożegnamy się z chłopakami, warto obejrzeć jeden z muzycznych filmów o 1D i przypomnieć sobie, jak wyglądały początki zespołu. Było pięknie!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

JB