Ona Tańczy Dla Mnie Weekendu w mixie z AC/DC! Discopolowy hit połączono z rockowym przebojem Thunderstruck [AUDIO]

2013-01-17 19:00

Ona Tańczy Dla Mnie to hit grupy Weekend, który słuchacze z dnia na dzień odkrywają na nowo. Tym razem fani discopolowego przeboju mogą nacieszyć uszy wersją z AC/DC. Każda ONA zatańczyć teraz może w rytmie rockowych dźwięków Thunderstruck - AC/DC. Czy Weekend i australijski zespół hardrockowy to dobre połączenie?

Ona Tańczy Dla Mnie to jeden z największych przebojów 2012 roku, który doczekał się dziesiątek przeróbek i remixów. Najnowszy z nich to połączenie discopolowego numeru z hitem hardrockowej grupy AC/DC zatytułowanym Thunderstruck. Fani Radosława Liszewskiego mają teraz okazję usłyszeć swojego idola w rockowym wydaniu.

Kawałek Thunderstruck to jeden z najbardziej popularnych wśród słuchaczy kawałków AC/DC, który promował ich jedenastą międzynarodową płytę The Razors Edge wydaną w 1990 roku.

Wcześniej sieć opanowały przeróbki Ona Tańczy Dla Mnie w stylu reagge czy też w remixie Dawida Ozdoby. Jak podoba się Wam połączenie hitu Weekendu z kawałkiem AC/DC? Czy discopolo i hardrockowe brzmienia pasują do siebie?

>>> Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]


Posłuchaj na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie/Thunderstruck - Weekend ft. AC/DC!JB

Najnowsze