Oliwka Brazil odpowiada na zarzuty antyfanów. Mocny przekaz w piosence

2022-06-22 12:15
Oliwka Brazil
Autor: materiały prasowe Oliwka Brazil - Che Być Jak Oliwka Brazil

Oliwka Brazil reaguje na zarzuty antyfanów i kolegów z branży. Piosenka Chce Być jak Oliwka Brazil to odpowiedź na ostatnie komentarze na temat młodej raperki. To osobisty utwór, w którym artystka szczerze odnosi się do zarzutów kierowanych w jej stronę i zaznacza, że zamierza robić swoje niezależnie od tego co mówią inni.

Chce Być jak Oliwka Brazil - nowa piosenka młodej raperki to odpowiedź na wszystkie zarzuty skierowane w stronę artystki w ciągu ostatnich tygodni. A nie było ich mało. Na temat Oliwki Brazil  w nieprzychylny sposób wypowiedzieli się między innymi Sobota, Young Multi oraz jej długoletni przyjaciel Smolasty. Jak zadziorna wokalistka zareagowała na ich komentarze? Raperka się nie poddaje i zamierza kontynuować drogę na szczyt.

Smolasty o singlu „Boję się kochać” i współpracy z Young Leosią

Oliwka Brazil to młoda artystka, która od początku swojej kariery jest obiektem kontrowersji - 160 kilo wzrostu, dużo popalonych mostów - rapuje artystka w najnowszym numerze. Chce Być Jak Oliwka Brazil to najbardziej szczery utwór w dotychczasowej karierze raperki.

Sobota ostro o Oliwce Brazil. Nie zostawił na niej suchej nitki

Sonda
Co myślisz o Oliwce Brazil?

To wszystko miało być proste

Lecz ból nie znika, kiedy kładę się w pościel

To wszystko miało być proste

Bez tabletek już widzę tylko złe emocje

Jestem człowiekiem tylko

Czasem chcemy błyszczeć, potem chcemy zniknąć

Chcę być Oliwką - słyszymy w utworze

Oliwka Brazil - kim jest

Oliwka Brazil to młoda, wyzwolona raperka, która zdobyła popularność dzięki swoim hitom takimi jak Big Mommy czy Kokieterka. Zadebiutowała w utworze Oh Daddy wydanym we współpracy ze swoim długoletnim przyjacielem Smolastym. Obok Young Leosi zalicza się do grona najpopularniejszych polskich raperek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze