Oliwka Brazil

i

Autor: materiały prasowe Oliwka Brazil - Che Być Jak Oliwka Brazil

Oliwka Brazil odpowiada na zarzuty antyfanów. Mocny przekaz w piosence

2022-06-22 12:15

Oliwka Brazil reaguje na zarzuty antyfanów i kolegów z branży. Piosenka Chce Być jak Oliwka Brazil to odpowiedź na ostatnie komentarze na temat młodej raperki. To osobisty utwór, w którym artystka szczerze odnosi się do zarzutów kierowanych w jej stronę i zaznacza, że zamierza robić swoje niezależnie od tego co mówią inni.

Chce Być jak Oliwka Brazil - nowa piosenka młodej raperki to odpowiedź na wszystkie zarzuty skierowane w stronę artystki w ciągu ostatnich tygodni. A nie było ich mało. Na temat Oliwki Brazil  w nieprzychylny sposób wypowiedzieli się między innymi Sobota, Young Multi oraz jej długoletni przyjaciel Smolasty. Jak zadziorna wokalistka zareagowała na ich komentarze? Raperka się nie poddaje i zamierza kontynuować drogę na szczyt.

Smolasty o singlu „Boję się kochać” i współpracy z Young Leosią

Oliwka Brazil to młoda artystka, która od początku swojej kariery jest obiektem kontrowersji - 160 kilo wzrostu, dużo popalonych mostów - rapuje artystka w najnowszym numerze. Chce Być Jak Oliwka Brazil to najbardziej szczery utwór w dotychczasowej karierze raperki.

Sobota ostro o Oliwce Brazil. Nie zostawił na niej suchej nitki

Sonda
Co myślisz o Oliwce Brazil?

To wszystko miało być proste

Lecz ból nie znika, kiedy kładę się w pościel

To wszystko miało być proste

Bez tabletek już widzę tylko złe emocje

Jestem człowiekiem tylko

Czasem chcemy błyszczeć, potem chcemy zniknąć

Chcę być Oliwką - słyszymy w utworze

Oliwka Brazil - kim jest

Oliwka Brazil to młoda, wyzwolona raperka, która zdobyła popularność dzięki swoim hitom takimi jak Big Mommy czy Kokieterka. Zadebiutowała w utworze Oh Daddy wydanym we współpracy ze swoim długoletnim przyjacielem Smolastym. Obok Young Leosi zalicza się do grona najpopularniejszych polskich raperek.