Olivia Rodrigo

i

Autor: Universal Music Polska Olivia Rodrigo szykuje się do wielkiego powrotu na scenę.

Gwiazdy

Olivia Rodrigo zapowiada wielki powrót! Kiedy premiera nowych piosenek gwiazdy?

2023-05-22 13:26

Olivia Rodrigo jeszcze niedawno była najpopularniejszą nastolatką świata. Jej piosenka Drivers License była największym hitem 2021 roku. Podbijała także listy przebojów innymi utworami z debiutanckiego albumu. Od pierwszej płyty minęły już 2 lata i z tej okazji Olivia zapowiedziała swój wielki powrót.

Olivia Rodrigo dwa lata temu podbiła świat. Niespodziewanie, jeszcze niedawno nikomu nieznana piosenkarka, miała na koncie kilka hitów, które podbijały stacje radiowe i serwisy streamingowe na całym świecie. Wszystko zaczęło się od piosenki Drivers License. Popowa ballada o nieszczęśliwej miłości szybko dotarła na pierwsze miejsca notowań. Później pojawiały się kolejne single, a z czasem debiutancki album pod tytułem Sour. Była to najpopularniejsze płyta 2021 roku. Na trackliście znalazły się takie hity jak Good 4 U, Brutal czy Traitor. Sour wygrał też nagrodę Grammy w kategorii Najlepszy wokalny album popowy. Fani od dawna czekali na powrót Olivii Rodrigo. Ich oczekiwanie wkrótce się skończy.

Olivia Rodrigo zaśpiewała hit lat 90. Tak brzmi Torn w wykonaniu młodej wokalistki

Zagraniczne hity, które w 2023 roku kończą 10 lat!

Olivia Rodrigo powraca!

21 maja 2023 minęło dwa lata od premiery albumu Sour. Z tej okazji Olivia Rodrigo zamieściła na Instagramie post z podziękowaniami. Zaznaczyła, że był to dla niej wyjątkowy projekt, ale już wkrótce nadejdą nowe rzeczy. Piosenkarka w swoich napisanym na kartce podziękowania mocno podkreśliła litery OR oraz cyfrę 2. OR to oczywiście jej inicjały, a 2 ma symbolizować drugi album. W środowisku fanowskim nadchodzące albumy, które nie mają jeszcze nazwy, są umownie nazywane inicjałami artysty oraz numerem płyty. Tym samym Olivia potwierdziła fanom, że już wkrótce pojawi się nowy krążek.

Naturalna Miley Cyrus zachwyca w nowym teledysku. Zdjęła stanik!

Olivia Rodrigo - kiedy nowa płyta?

Data premiery nowej płyty Olivii Rodrigo nie jest jeszcze znana. Wcześniej najprawdopodobniej pojawi się singiel, który będzie zapowiadał jej drugi album. Oficjalnej daty jeszcze nie ma, ale amerykańskie źródła podają, że nowa piosenka może pojawić się już w czerwcu lub na początku lipca.