Olivia Rodrigo to nowa gwiazda muzyki. Takich sukcesów mogą pozazdrościć jej wszyscy!

Olivia Rodrigo
Autor: YouTube/Olivia Rodrigo

Czy to właśnie ona ma największe szanse na miano gwiazdy 2021? Sądząc po sukcesie debiutanckiego singla, niewykluczone, że tak właśnie będzie. Olivia Rodrigo w błyskawicznym tempie wdarła się na sam szczyt list przebojów na całym świecie. Co wiemy o nastolatce, której sukcesów mogą pozazdrościć dużo starsze od niej gwiazdy?

Kim jest Olivia Rodrigo? Jeśli jeszcze tego nie wiecie, to najwyższy czas nadrabiać zaległości, bo ta siedemnastolatka to obecnie najgorętsza debiutantka na świecie. Wystarczył zaledwie jeden singiel, by udało jej się pobić bardzo znaczące w branży muzycznej rekordy. W ciągu doby utwór drivers license został odtworzony ponad 15 milionów razy przez użytkowników serwisu Spotify. Dodatkowo, piosenkarce udało się zadebiutować na samym szczycie najważniejszej listy przebojów w Stanach Zjednoczonych. Również w Polsce Olivia Rodrigo zdobyła rzeszę fanów, o czym świadczy pierwsze miejsce na playliście Polska Top 50. Sukcesów wokalistce pogratulowała nawet sama Taylor Swift, a dziennikarze muzyczni nie mają wątpliwości, że jesteśmy świadkami narodzin prawdziwego fenomenu.

Olivia Isabel Rodrigo urodziła się 20 lutego 2003 roku w Temecula w stanie Kalifornia. W jej żyłach płynie krew filipińska, niemiecka i irlandzka. Młoda gwiazda dość wcześnie zdecydowała się na karierę w show-biznesie. Lekcje aktorstwa i śpiewu zaczęła brać już w wieku zaledwie sześciu lat. Do Los Angeles przeprowadziła się kilka lat później, kiedy otrzymała rolę w serialu Bizaardvark. Widzowie kojarzą Rodrigo przede wszystkim z serialowej kontynuacji hitu High School Musical. Teraz cały świat mówi o jej muzyce.

Olivia Rodrigo - jej piosenka bije rekordy

Takiego objawienia na scenie muzycznej nie było od chwili debiutu Billie Eilish. Olivii Rodrigo udało się wspiąć na sam szczyt właściwie od razu. Piosenka drivers license miała swoją premierę chwilę temu, bo 8 stycznia 2021 roku. Gwiazda nie chce zdradzić o kim jest bijący rekordy popularności numer. Jak sama przyznała - to najmniej istotna część. Dziękując za debiut na szczycie listy przebojów w USA, Olivia napisała, że fani zamienili najbardziej bolesny okres w jej życiu w coś niezwykle pozytywnego. Oby więcej takich sukcesów! W szczególności tych w życiu prywatnym.

Najnowsze