Olivia Rodrigo - fakty i ciekawostki o piosenkarce! Tego na pewno o niej nie wiesz

Olivia Rodrigo
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Olivia Rodrigo jest bez wątpienia objawieniem muzycznym 2021 roku! Młoda wokalistka, która wcześniej kojarzona była głównie z branżą aktorską onieśmieliła światowy muzyczny rynek! Kim jest Olivia Rodrigo i co o niej wiemy? Ciekawostki i fakty na temat gwiazdy czekają na was poniżej!

Olivia Rodrigo lśni w muzycznej branży i bez wątpienia jest jej odkryciem w 2021 roku! 17-latka wrzuciła do sieci swój debiutancki singiel Drivers license i oczarowała swoim głosem cały świat. W jej stronę skłoniły się nawet gwiazdy, które w branży muzycznej siedzą już od wielu pamiętnych lat! Początkująca wokalistka gratulacje zebrała od samej Taylor Swift oraz Halsey. Olivia Rodrigo stała się numerem jeden, a jej nazwisko pojawiło się na nagłówkach większości muzycznych czasopism oraz rozrywkowych portali. Debiutancka piosenka 17-letniej piosenkarki zrobiła w internecie prawdziwą furorę! Chwilę od publikacji zebrała ponad 50 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, pobiła rekordy słuchalności na Spotify, a nawet zadebiutowała na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100!

Olivia Rodrigo weszła w muzyczny świat pewnym siebie krokiem i zawładnęła całym młodszym pokoleniem, które słucha jej debiutanckiej piosenki na okrągło! Kim jest niezwykle utalentowana 17-latka i co wiemy na jej temat? Poniżej zebraliśmy dla was najciekawsze informacje i fakty związane z Olivią, które pozwolą wam ją bliżej poznać.

Olivia Rodrigo - ciekawostki o wokalistce 

  • Olivia Rodrigo zalążek swojej popularności zawdzięcza Disneyowi, gdzie sławę zdobyła w serialu High School Musical: The Musical: The Series.
  • Olivia Rodrigo jest ogromną fanką Taylor Swift. Dziewczyna od lat bacznie śledzi karierę piosenkarki.
  • Popularna nastolatka ma 17 lat i 165 centymetrów wzrostu. Urodziła się 20 lutego 2003 roku.
  • Olivia Rodrigo ma filipińskie korzenie. Urodziła się w Temeculi w Kalifornii, ale jej tata jest pół Amerykaninem, pół Filipińczykiem.
  • Olivia Rodrigo jeszcze w tym roku zaprezentuje światu swoją debiutancką EP-kę!
  • Nastolatka wręcz uwielbia ścieżkę dźwiękową do filmu Zmierzch. 
  • Olivia Rodrigo jest zakochana w albumach Red Taylor Swift i Pure Heroine Lorde. Odkąd pamięta tańczyła do nich w swoim pokoju.
  • Gwiazda w 2020 roku podpisała kontrakt z Interscope Records.
  • Olivia Rodrigo na swoim profilu na TikToku ma ponad 4 miliony wiernych fanów! 
Najnowsze