Olga Buława

i

Autor: wbf

Olga Buława - wiek, lot, ciąża, wzrost, No to lecę, Miss Polski, Instagram

2021-08-25 16:00

Kim jest Olga Buława? To dziewczyna, którą kocha każdy! Zaraża nie tylko swoim uśmiechem, ale także pasjami. To także polska laureatka konkursu piękności, która zdobyła tytuł Miss Polski 2018. Co musicie o niej wiedzieć? Poznajcie ją bliżej w naszym artykule.

Spis treści

  1. Olga Buława - wiek
  2. Olga Buława - wzrost
  3. Olga Buława - Miss Polski
  4. Olga Buława - Stewardesa
  5. Olga Buława - ciąża
  6. Olga Buława - Instagram

Olga Buława - wiek, lot, ciąża, wzrost, No to lecę, Miss Polski, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Olga Buława? Większość osób może kojarzyć ją z konkursu piękności. Olga brała udział w wyborach na Miss Polski 2018 i doszła do finału, osiągając ten tytuł. Oprócz tego dała się poznać wszystkim jako Stewardesa, która zaraża nie tylko uśmiechem, ale także pasją do podróży. Co ciekawe, Olga Buława ukończyła SWPS Uniwersytet Nauk Humanistycznych i Społecznych uzyskując tytuł magistra prawa. Startowała także w konkursie piękności i otrzymała tytuł Miss Polski 2018. Wygrała i zastąpiła odchodzącą wtedy Kamilę Świerc z Opola. Oprócz korony modelka otrzymała także 50 000 złotych, biżuterię od Jubilera Schuberta, kolekcję od Tomaotomo i Violi Piekut, a także roczną opiekę w klinice RosaMed. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Natalia Gryglewska - nowa Miss Polonia przeszczęśliwa po zwycięstwie! [WYWIAD]
Sonda
Śledzisz wybory Miss i Mistera Polski?

Olga Buława - wiek

Ile lat ma Olga Buława? Modelka urodziła się dokładnie 29 lipca 1991 roku w Świnoujściu, czyli w 2021 świętowała swoje 30. urodziny.

Olga Buława - wzrost

Jakiego wzrostu jest Olga Buława? Modelka ma 175cm wzrostu.

Olga Buława - Miss Polski

Olga Buława brała udział w konkursach piękności i ma na swoim koncie aż trzy tytułu! Mowa o Miss Polski 2018, Miss Universe Poland 2019 oraz Miss Congeniality Universe 2019. Olga uzyskała także tytuł Miss Agent.

Olga Buława - Stewardesa

Olga Buława to stewardesa, którą pokochał Instagram oraz widzowie przed telewizorami! Modelka już od kilku lat pracuje jako stewardessa w PLL LOT, a widzowie mogli oglądać ją także w telewizyjnym programie No to lecę.

Olga Buława - ciąża

Olga Buława ogłosiła wszystkim w połowie 2021 roku, że jest w ciąży. Oprócz tego jej fani dowiedzieli się, że niebawem stanie na ślubnym kobiercu. 

Olga Buława - Instagram

Olga Buława jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub nick @olgabulawa. Modelkę obserwuje w sieci ponad 52 tys. osób!