Olga Barej w Voice of Poland. 'To jest mój czas'

i

Autor: Fot. Instagram/olgabarej Olga Barej w VoP7

Olga Barej w Voice of Poland. 'To jest mój czas'

2016-10-15 23:50

Olga Barej w Voice of Poland powalczy o swoje marzenia. Czy program pomoże jej na stałe zadomowić na polskiej scenie muzycznej?

Olga Barej wraca na scenę. Wokalistka, która szerszej publiczności dała się poznać występując w X-Factor tym razem swoich sił spróbuje w Voice of Poland 7. Muzyka w życiu Olgi obecna jest od najmłodszych lat. Jej tata z zamiłowania jest gitarzystą, ma dobry głos i potrafi też grać na innych instrumentach strunowych. Sceniczne doświadczenia Olga Barej zdobywała na deskach filharmonii. Występowała z chórem i orkiestrą symfoniczną na różnego rodzaju koncertach i prestiżowych festiwalach. W 2014 roku ukazał się singiel i teledysk Olgi Barej. Piosenka nosiła tytuł Słońca smak, jednak wokalistce nie udało się odnieść upragnionego sukcesu.

Olga Barej w Voice of Poland

Stąd wizyta w Voice of Poland 7. Swój występ w show skomentowała sama Olga. - Śpiewałam już dla Was w różnych programach... Ale jeszcze nigdy nie byłam tak gotowa, żeby stanąć na scenie, jak teraz. To jest mój czas! Moja wspaniała drużyna mocno mnie wspiera podczas Przesłuchań w Ciemno do Voice of Poland TVP. Wiem, że mam siłę i moc też w Was! - przekazała za pośrednictwem swojego Facebooka Olga Barej. Występ Olgi Barej zobaczyliśmy podczas ostatnich przesłuchać w ciemno VoP7. Jak myślicie, czy Voice of Poland pomoże wokalistce w zrobieniu kariery?

 

Nie zapominajcie, że na ESKA.pl trwa głosowanie na najlepsze wykonania w programie Voice of Poland.

This is the time! 1.10 @voiceofpoland TVP2 #thevoiceofpoland #vop7 #blindauditions #bigday #fingerscrossed #teamolga ❤️?✌?️ Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Olga Barej (@olgabarej)