Ola Nowak uwielbia muzykę Sanah! Zatańczy do jej piosenki?

Ola Nowak, Sanah
Autor: Mateusz Jagielski/East News / TRICOLORS/East News

Ola Nowak piję kawkę i śpiewa pod nosem jeden z większych hitów Sanah! Celebrytka nie ukrywa, że bardzo lubi słuchać muzyki właśnie tej polskiej artystki. Czy Ola chciałaby zatańczyć do jednej z piosenek znanej piosenkarki? W Dance Dance Dance w takim repertuarze z pewnością wypadłaby świetnie!

Ola Nowak nie kryje swojego uwielbienia, jeśli chodzi o twórczość muzyczną słynnej Sanah. Nic dziwnego! Nie sposób ukryć, że jeszcze do niedawna skromna i tajemnicza wokalistka, zrobiła w Polsce pewnego rodzaju muzyczną rewolucję. Ola Nowak obecnie bierze udział w najnowszej edycji roztańczonego programu Dance Dance Dance, gdzie z każdym kolejnym odcinkiem radzi sobie coraz lepiej. Taniec nie jest jednak jej jednym życiowym zajęciem. Ola jest gwiazdą w świecie polskich mediów społecznościowych, gdzie już od lat buduje swój własny wizerunek. Jej profil na Instagramie śledzi niespełna 2 miliony użytkowników.

Influencerka jest niezwykle aktywna w internecie i non stop pokazuje widzom fragmenty ze swojego życia. Jakiś czas temu Ola Nowak umieściła kolejne estetyczne zdjęcie do swojej instagramowej kolekcji, które podpisała cytatem z piosenki Sanah. - Kawka na wynoś dzisiaj towarzyszy mi. Czy wy też czytając to zdanie słyszycie melodię? - spytała gwiazda swoich fanów, nasuwając im na myśl jeden z nowszych kawałków Sanah. 

Ola Nowak - Instagram 

Ola Nowak na swoim profilu na Instagramie kryje się pod swoim imieniem i nazwiskiem, a więc nie trudno ją znaleźć. Ola całym sercem kocha swoje media społecznościowe, w tym właśnie najbardziej aplikację Instagram. Dziewczyna dodała na swój profil blisko 3 tysiące zdjęć od początku założenia konta w sieci.

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia
Najnowsze