Sanah w męskiej wersji brzmi lepiej niż w oryginale? Ten chłopak porwał tłumy!

 STANISLAVV
Autor: Screen z YT: Sanah - 2:00 (STANISLAVV cover) / STANISLAVV

Sanah w męskiej wersji brzmi dużo lepiej niż w oryginale? Niezwykle skromny Staś Ślęzak, który nie ma w zwyczaju zbyt często śpiewać piosenek w języku polskim, tym razem skusił się na odtworzenie najnowszego hitu od Sanah! Jak wypadł w oczach swoich słuchaczy? Zobaczcie sami!

Sanah bez wątpienia jest polską królową muzyki pop, która zdaniem wielu fanów w swojej dziedzinie nie ma sobie równych. Co więcej, utwory tej artystki non stop doczekują się własnych coverów zarówno damskich, jak i męskich, zaraz po tym kiedy tylko wokalistka wyda na świat nowy utwór. To wszystko pokazuje nam tylko, w jak dużym stopniu muzyka Sanah cieszy się powodzeniem wśród polskich słuchaczy i nie tylko. Dokładnie 26 marca 2021 roku artysta udostępniła fanom swój kolejny singiel zatytułowany 2:00. Piosenka tak bardzo wpadła w uszy słuchaczom, że niemalże momentalnie stała się hitem na TikToku i idealną propozycją na nagranie coveru na YouTube. Jedną z osób, która właśnie taki cover w swoim stylu postanowiła nagrać to nasz bohater Staś Ślęzak, który w mediach społecznościowych kojarzony jest bardziej pod pseudonimem artystycznym STANISLAVV.

Artysta oczarował świat swoim głosem już w 2019 roku, biorąc udział w 10. edycji The Voice of Poland. Teraz po kilku latach od występu w programie, nadal zachwyca swoim fanów. Utwór 2:00 od Sanah w jego wykonaniu spodobał się jego słuchaczom tak bardzo, że pod nim możemy znaleźć blisko pół tysiąca pozytywnych komentarzy! 

Staś Ślęzak śpiewa hit od Sanah

Staś Ślęzak zaśpiewał najnowszy hit od Sanah pod tytułem 2:00 i oczarował swoim coverem wszystkich fanów! - Twoja wersja jest tak magicznie wzruszająca, Jestem pod wielkim wrażeniem, przepiękna interpretacja, odkąd wyszła ta piosenka, słucham jej non stop., a twoja wersja- jeszcze lepsza, cudo! - zachwycają się fani! 

Ale jazz od Sanah numerem jeden! To nie pierwszy sukces gwiazdy
Najnowsze