gwiazdy

Od „lowelasa” do dumnego ojca. Tak zmieniał się Rafał Maserak. Im starszy, tym przystojniejszy!

2024-04-23 15:06

Rafał Maserak zasłynął za sprawą udziału w programie "Taniec z gwiazdami", w którym jest dziś jurorem. Gdy debiutował na parkiecie formatu, miał zaledwie 21 lat. W tym roku świętował swoją czterdziestkę, a od 4 lat spełnia się w roli ojca. Pamiętacie, jak wyglądał na samym początku swojej medialnej kariery?

Rafał Maserak na początku kariery. Tak prezentował się popularny tancerz w młodości! Dziś mało kto pamięta o tym, że kiedy Rafał Maserak debiutował w 1. edycji programu "Taniec z gwiazdami", miał zaledwie 21. Utytułowany tancerz, posiadacz klasy "S" szybko zyskał rzeszę fanów i fanek nie tylko za sprawą swoich umiejętności, ale również wyglądu. Maseraka okrzyknięto jednym z najprzystojniejszych polskich tancerzy, a romans z Małgorzatą Foremniak, o którym media rozpisywały się w 2005 roku, sprawił, iż przypięto mu łatkę "lowelasa" oraz "kobieciarza". Sam Rafał z uśmiechem na ustach wspomina debiut w formacie, w którym aktualnie jest jurorem.

To było dla mnie dużym zaskoczeniem, czymś nowym. To były też inne czasy niż teraz. Nie było sociali, nie było takich portali internetowych, Facebook dopiero zaczynał funkcjonować. Wtedy wszystko działo się w gazetach. Non-stop były jakieś skandale, paparazzi jeździli za tobą, robili zdjęcia. Zupełnie inne czasy - wspominał w rozmowie z ESKA.pl.

Dziś Rafał Maserak ma 40 lat, od dawna tworzy szczęśliwy związek i jest dumnym tatą.

Rafał Maserak rzadko mówi o synu. Teraz zrobił wyjątek! Pochwalił się sukcesem Leonarda

Rafał Maserak o tańcu Dagmary i Conana: "Nie wiem, co tu by się działo"

Metamorfoza Rafała Maseraka

Rafał Maserak już od prawie 20 lat działa w przestrzeni medialnej. Udział w programie "Taniec z gwiazdami" uczynił z niego prawdziwą gwiazdę show-biznesu. Tancerz już od wielu lat związany jest z Małgorzatą Lis, z którą ma 4-letniego synka Leonarda. Chłopiec jest jego oczkiem w głowie. Przypomnijcie sobie, jak na przestrzeni blisko dwóch dekad zmieniał się Rafał Maserak. Zdaniem wielu czas działa na jego korzyść.