Sanah

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS // TikTok/julia_sitko Ochroniarze tańczą na koncercie Sanah!

Ochroniarze szaleją podczas koncertu Sanah. Zabawne wideo podbija sieć!

2022-06-06 10:40

Muzyka Sanah trafia do ludzi w każdym wieku. Świadczą o tym prawdziwe tłumy, które pojawiają się na jej koncertach. Okazuje się, że nie mniejszą zabawę niż publiczność mają stojący pod sceną ochroniarze. Na TikToku pojawiło się wideo ukazujące dzikie pląsy jednego z pracowników ochrony, które w mig podbiło polską sieć.

Koncerty Sanah to multimedialne widowiska, które przyciągają prawdziwe tłumy. Najpopularniejsza polska artystka koncertuje aktualnie w ramach tournée Uczta, którego setlista składa się przede wszystkim z kawałków pochodzących z jej trzeciego albumu studyjnego. Prawdziwą gratką dla każdego z fanów, którzy kupili bilet na show Sanah, są gościnne występy jej muzycznych. U boku gwiazdy pojawili się już Dawid Podsiadło, Ania Dąbrowska, Artur Rojek, Grzegorz Turnau, Miętha, Kwiat Jabłoni oraz Igor Herbut. Wielbiciele wciąż czekają zatem wspólny występ Sanah z Vito Bambino i Darią Zawiałow. 

O tym, że koncerty Uczta to niesamowite show, pisaliśmy już przy okazji startu trasy. Dowodem na to, że Sanah rzeczywiście daje z siebie wszystko i jest w stanie porwać swoją muzyką dosłownie każdego, jest wideo, które robi furorę na TikToku. Jedna z fanek wokalistki zarejestrowała taniec pilnującego bezpieczeństwa na koncercie ochroniarza. Musicie to zobaczyć!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Ochroniarze tańczą do Sanah

Będąc na koncercie Sanah, ciężko stać w miejscu. W końcu kogo nie ruszają takie hity jak Kolońska i szlugi, Ale jazz czy Szampan? Okazuje się, że pilnujący porządku podczas koncertu ochroniarze także dają się ponieść muzyce najpopularniejszej polskiej wokalistki. Do sieci trafiło wideo, na którym widać, jak pracownicy ochrony tańczą do hitu Eldorado, który powstał we współpracy z Darią Zawiałow.

Przed Sanah już dwa ostatnie koncerty w ramach Uczta Tour. Wokalistka zagra finałowe show w Warszawie 7 i 8 czerwca.

Sonda
Najlepsza piosenka z płyty sanah, to...